10 найбільш небезпечних доріг у світі

Що може бути краще неспішної їзди по порожній дорозі, без зустрічних машин, крутих поворотів, та ще й під улюблену музику?

Такою ідилією, на жаль, може насолоджуватися не всі водії в світі. Деяким доводиться бути на чеку щомиті, пересуваючись по дуже складних маршрутах. Спеціально для вас ми підготували підбірку з 10 найбільш небезпечних доріг на Землі, їзда на яких захоплює дух…

Зоджи-Ла, Індія

Ця вузька дорога протяжністю всього 9 км з'єднує Ладакх і Кашмір. Часом по ній одночасно змушені рухатися як машини, так і худобу.

Трансфегерашське шосе, Румунія

Це шосе в румунській частині Карпат найвищої точки досягає на висоті 2034 метра, та вважається самою висотною і небезпечною дорогою країни.

Дальтон Хайвей, Аляска

Дальтон Хайвей є найбільш ізольованою дорогою у світі. На відрізку 666 кілометрів водієві, наступного за цією трасою зустрінеться всього три населених пункти. Крім того, ця дорога також має статус самої засніженої в світі.

Кхардунг-Ла, Індія

Ця дорога знаходиться на висоті 5602 метра і є найвищим автомобільним перевалом у світі.

Дорога Юнгас, Болівія

Дана дорога в Болівії щорічно забирає більше трьох сотень життів, по праву вважаючись однією з найнебезпечніших у світі.

Атлантична дорога, Норвегія

Атлантична дорога в Норвегії з'єднує невеликі прибережні поселення. Траса, до речі, призначена спеціально для туристів, тому що види там нереальні.

Тунель Гуолян, Китай

 До 1972 року шлях, висічений у скелі, був єдиною сполучною ланкою між місцевою селом і зовнішнім світом. Пізніше влада спорудили 1200-метровий тунель і відкрила його для руху автотранспорту.

Пасаж дю Гуа, Франція

А цією дорогою автомобілісти можуть користуватися лише кілька годин на добу, так як в інший час вона прихована під водою припливів.

Дорога в горах Тяньмень, Китай

На відрізку 10 кілометрів на цій дорозі водієві доведеться зробити 99 крутих поворотів, випробувавши перепад висот до 1000 метрів.

Федеральна траса "Колима", Росія

У побуті цю трасу називають «дорогою смерті». Її будували понад 20 років, використовуючи рабську працю ув'язнених.

Джерело