10 переваг лазерної ліпосакції порівняно з класичним методом

Усе пізнається в порівнянні й сфера медичної косметології та пластичної хірургії не виключення. Майже щороку на міжнародних форумах краси лікарі та пацієнти знайомляться з інноваційними апаратами та їх можливостями для створення привабливої зовнішності та форм, про які жінка мріє все життя.

У сфері схуднення та трансформації тіла теж не без інновацій. На фоні класичної ліпосакції, завдяки можливостям якої вже сотні тисяч тіл пацієнтів набули нових струнких параметрів, була представлена лазерна ліпосакція, як удосконалений метод корекції фігури.

Лазерний ліполіз на https://goldlaser.com.ua/ua/nashi-poslugi/plastichna-hirurgija/lazerna-liposakcija/ миттєво здобув першість та популярність серед пацієнтів, задоволені відгуки яких можна переглянути на сайті клініки пластичної хірургії. Чи дійсно переваги вагомі у порівнянні з класичною ліпосакцією та в чому їх сенс? Спробуємо визначити на основі порівняльної характеристики операцій далі у статті.

Класична ліпосакція

Класична хірургічна ліпосакція, яка зʼявилася першою на ринку можливостей пластичних трансформацій тіла, не є гіршою чи застарілою. Вона має свої особливості виконання згідно з протоколом, період реабілітації та відповідний кінцевий результат.

 1. Класична ліпосакція проводиться за допомогою канюлей, що через проколи на шкірі вводяться в шари залягання надлишкової жирової тканини. Через канюлі в підшкірний простір надходить розчин Кляйна для підготовки жирових клітин до видалення. Вакуумним методом пластичний хірург відсмоктує жирову субстанцію, проводячи корекцію окремих ділянок тіла.
 2. Операція вважається достатньо травматичною.
 3. Потребує загального наркозу.
 4. Видалення жиру неконтрольоване, тому після операції може бути горбкуватість рельєфу окремих ділянок тіла, гематоми, синці та набряки.
 5. Реабілітаційний період триває до 2 місяців.
 6. Ліпосакція достатньо болюча, як і відчуття після неї.
 7. Немає можливості працювати з делікатними та невеликими зонами по типу другого підборіддя, щік, рук, навколо пупкової зони.
 8. Підтяжка шкіри після процедури відбувається природним шляхом без додаткової апаратної стимуляції.

Лазерна ліпосакція

На фоні детальної інформації про класичну ліпосакцію можна перейти відразу до переваг лазерного ліполізу.

 1. Ліполіз проводиться з використанням мікро тонких канюлей, що мають всередині волоконний лазерний зонд, який руйнує жирові клітини.
 2. Деструктурований жир виводиться природним шляхом при роботі лімфатичної системи.
 3. Операція малоінвазивна та малотравматична.
 4. Проводити ліполіз можна під дією місцевої анестезії, отже маніпуляції більш комфортні та безпечні.
 5. Сліди від проколів після лазерної ліпосакції непомітні.
 6. Існує можливість точкової або локальної корекції окремих ділянок тіла.
 7. Дія лазера повністю контрольована, тому результат досягається більш рівномірний та естетичний.
 8. Реабілітаційний період триває 2-15 днів.
 9. Повернутись до буденних справ можна одразу після ліполізу.
 10. Теплова енергія лазера додатково стимулює шкіру до скорочення та покращення тонусу.