4 популярні гри, які допоможуть вам весело провести час в далекій дорозі

Як розважити і маленьких, і дорослих мандрівників в далекій дорозі.

Коронавірус відразу всіх нас перетворив з авіатуристів в автомандрівників, інформує Ukr.Media.

Їхати на машині до моря сьогодні точно безпечніше, ніж штовхатися в аеропортах, важко дихаючи через маску. Однак там, де літаку потрібно пару годин, автомобілем треба їхати 12. І це серйозне випробування і для водія, і для пасажирів.

А якщо в машині діти, то поїздочка обіцяє бути дуже непростою.

Як розважити себе і попутників в далекій дорозі, щоб непомітно пролетів час

"Міста"

Найпопулярніша автомобільна гра, в яку грають всі мандрівники — «В міста». Вона розвиває ерудицію, допомагає засвоїти географію, але грати в неї всякий раз, коли кудись їдеш, вже не цікаво. А значить, потрібна альтернатива, причому краще одразу кілька варіантів, щоб вистачило і на коротку подорож, і на довгу поїздку. Адже наявність вибору — це завжди добре.

«Вгадай мелодію»

Коли всі міста на «А» закінчилися, саме час згадати свої музичні уподобання. Гра «Вгадай мелодію» досить проста. Один гравець мукає, насвистує, наспівує мелодію без слів, або використовує інші звуки. А інші намагаються вгадати пісню або автора. Хто вгадав пісню, загадує свою. Це може бути як мелодія з кінофільму або мультфільму, так і з альбому улюбленої групи. Буде веселіше, якщо вгадану пісню заспівають всі пасажири салону. Ще краще, якщо один з учасників буде говорити, в якому стилі чи настрої цю пісню треба заспівати.

«Заборонені слова»

Це одна з «довгограючих» ігор, яка не лише займе у гравців достатньо часу, але і як слід розвеселить їх. Перш, ніж почати в неї грати, потрібно обрати ведучого — це можна зробити будь-якою дитячою лічилкою. Потім всі гравці домовляються про заборонені слова, які у жодному разі не можна вимовляти. Хай це будуть слова «так», «ні» або будь-які інші. Ведучий ставить каверзні питання, на які є однозначні відповіді, наприклад: "Колір листя на деревах зелений?".

Завдання гравців, знайти ухильну відповідь, наприклад: "Такий же, як і нижній сигнал світлофора!".

Якщо один з гравців все-таки проговорився, і назвав заборонене слово, значить, він стає ведучим. І починається новий тур.

«Найкращий день»

Це досить цікава гра, яка допоможе краще пізнати один одного. Кожному з гравців пропонується описати найкращий день свого життя, яким він його бачить. Для прикладу: "Я прокинувся о 12 годині дня. Мені принесли сніданок в ліжко. Потім я встав, відкрив балкон, і тут же стрибнув у теплий океан. Коли я накупався, мій начальник приніс мені коктейль, і я навіть не дав йому чайових!".

Фантазія дитини взагалі не має меж. Тому можна собі уявити, що вона навигадує. І тут, головне, тримати вухо гостро. Адже втілити в життя деякі дитячі мрії дорослим під силу. А ось з начальником на побігеньках, на жаль, усе набагато складніше.

Джерело