5 нешкідливих звичок, які часто видають відсутність виховання

Ви точно щось робите з цього списку!

Рівень виховання людини завжди помітний за її вчинками у звичайному житті. Хороші манери завжди більш привабливі в порівнянні з безпардонною поведінкою. Важливо бути ввічливим, поступатися місцем літнім, вагітним, пропустити вперед жінку, інформує Ukr.Media.

Найчастіше з цим люди успішно справляються. Але є ряд звичок, які багато хто вважає нешкідливими, а вони видають невиховану людину.

Рюкзак в транспорті

Рюкзак — дуже зручний аксесуар, але до тих пір, поки ви не опинилися в громадському транспорті. Виховані люди завжди знімають його до того, як заходять в автобус. Інакше ви будете мимоволі штовхатися, зачіпати інших. Рюкзак потрібно тримати в руках перед собою. Так він і іншим не завадить і цінні речі залишаться при вас.

Лимон в чаї

Якщо ви любите чай з лимоном, це прекрасно. Але варто завжди виймати часточку з чашки разом з чайним пакетиком, ложкою. Пити чай з часточкою в чашці — протиріччя столовому етикету. У чашці повинен бути тільки напій.

Починати їсти до того, як всім принесли страви

Це стосується їжі в ресторані, кафе і навіть в домашніх умовах. Будьте ввічливі і чемні, не починайте їсти, поки всі не сіли за стіл і не отримали свої страви. Навіть якщо ви дуже голодні, постарайтеся потерпіти.

Бесіди телефоном в чергах і транспорті

Цим грішать дуже багато, не помічаючи, як дратівливо діють особисті розмови на інших людей. Правила хорошого тону не допускають розмови телефоном поки ви не звільнитеся від справ. Іноді дзвінки бувають терміновими, але їх потрібно звести до мінімуму за часом. Балаканина в чергах і громадському транспорті — демонстрація своєї невихованості. Просто непристойно розмовляти про особисте в присутності незнайомих людей.

Виправдання у відповідь на комплімент

Якщо вам зробили комплімент, обов'язково подякуйте, а ось розвивати цю тему не варто. Часто можна почути як у відповідь на комплімент люди починають виправдовуватися, це ставить автора теплих слів в незручне становище. Деякі взагалі заперечують комплімент, що виглядає ще гірше.

Будьте взаємоввічливі і не забувайте, що людина з хорошими манерами завжди виглядає більш привабливою і успішною.

Джерело