7 фраз, які ні в якому разі не можна говорити чоловіку

Звичайно, деякі вислови зі списку не призводять до розриву стосунків, але це не означає, що ними можна користуватися.

«Будь мужиком!»

Подібні фрази назавжди закривають на сотню залізних засувів двері, через які ти раніше безперешкодно входила в його серце. У будь-якій ситуації він залишається чоловіком, добувачем, скелею, і ти не маєш права сумніватися в цьому. А моменти слабкості трапляються з кожним, ти повинна навчитися підтримувати його, а не глузувати, інформує Ukr.Media.

«Мені набридли твої тупі заняття!»

Футбол — це не тупе заняття. І ремонт давним-давно відданої Богу душі Москвича — теж не тупе заняття. Рибалка, гойдалка, лазня, комп'ютерні ігри зрештою — теж не тупі заняття. Дурна (якщо не сказати грубіше) та дівчина, яка не поважає інтереси свого чоловіка: від твого неприйняття він не відкине своє хобі, а замкнеться в собі або знайде ту, яка буде розуміти його.

«А ось Саша…»

І неважливо, що цей Саша зробив і існує він чи він взагалі — жоден нормальний чоловік не стане терпіти такі фрази. Порівняння — поганий мотиватор для геройських вчинків, особливо якщо в них ти виставляєш свого коханого не в кращому світлі. Краще кажи прямо, чого тобі хочеться, а не намагайся змусити чоловіка здогадатися самому: він швидше вирішить, що тобі погано з ним і відправить разом з валізами до цього самого Саші.

«Близькості не буде, поки…»

Чоловік — не тварина, яку можна преміювати за відмінно виконану роботу близькістю або їжею. Взагалі, будь-яке маніпулювання в ліжку суворо заборонено, будь-які умови призводять до появи ще однієї милої дами, яка любить чоловіка і близькість з ним без будь-яких умов.

«Якщо потрібні гроші, ти тільки скажи»

Від такої фрази чоловіче самолюбство розлетиться в пух і прах. Виходить, він не тільки не здатний утримувати свою жінку, але ще й живе її опікою. Якщо ти заробляєш більше свого супутника, треба діяти дуже обережно, щоб не штовхнути його в депресію своєю заможністю на тлі його фінансових труднощів.

«А я ж казала!»

Мудра жінка підтримає чоловіка, а не стане дорікати йому свою правоту. Не можна говорити чоловікові, що він, як завжди, потрапив в халепу — краще допомогти йому впоратися з проблемою.

«Я товста?»

Улюблене питання, не менш улюблена відповідь «Ні», а в душі маленький черв'ячок: «Може, вона реально затовста, а я не помічав? Потрібно придивитися уважніше…» Тому якщо побачила зайву складочку, краще запишись на фітнес, а не виправдовуй себе чоловічим «ні».

Джерело