9 правил етикету, які зроблять леді з кого завгодно

Ми розкриємо вам правила, які допоможуть вам вести себе елегантно!

Деякі дівчата від природи наділені чарівністю і шармом, але навіть якщо природа обділила вас, то можна запросто навчитися цьому! Адже манера поведінки це те, що ми можемо змінити в собі прямо сьогодні, інформує UkrMedia.

Правила етикету справжніх леді

Зараз існує величезна кількість курсів з правил етикету, адже представниці королівських сімей так чарівні! Думаєте природа наділила їх вродженою грацією? Можливо, але все-таки навіть знамениті принцеси проходять школу королівського етикету.

Правильно сидіти

Виявляється це ціле мистецтво. Справжню леді можна легко впізнати по тому, як вона сидить, поза нога на ногу вкрай небажана. Але якщо вам дуже хочеться сісти саме так, то нога не повинна бовтатися в повітрі, вона акуратно лежати на іншій ніжці. Погодьтеся, виглядає дуже жіночно.

Діловий етикет або перше побачення, красиві пози згодяться будь-якій жінці, ось ще парочка: «Кембріджський хрест» та «Герцогиня» — обидві пози ще й візуально подовжують ніжки, так що 2 в 1!

Як тримати сумочку

Іноді ми не знаємо куди подіти руки, можливо сумочка була створена і для цього, в тому числі.? На офіційних прийомах прийнято прийнято тримати сумочки або клатчі обома руками. Погодьтеся, що це додає елегантності.

Якщо ви прийшли в ресторан чи будь-який заклад, де потрібно сісти, то покладіть сумочку між спинкою стільця і вашою спиною. Якщо немає спинки, то просто покладіть її на коліна. В королівських сім'ях не прийнято ставити сумки на підлогу і не носять їх під пахвою!

Як їсти

Королівський етикет зобов'язує їсти особливим чином. Так, наприклад, не слід різати вашу страву ножем більше 3-4 шматочків за 1 раз. У королівській родині прийнято їсти тільки після того як королева почала трапезу, і закінчувати теж.

Як тримати чашку чаю або кави

Під час чаювання слід тримати чашку саме за ручку вказівним і великим пальцем, а середній пальчик, як би підтримує чашку знизу. Кавові чашки можна тримати трохи інакше, просто прослизнувши вказівним пальцем в отвір ручки.

Приймаємо гостей

Звичайно, якщо мова йде про ваших друзів, то тут може бути все інакше. Але якщо ви влаштовуєте офіційний прийом, то змушувати гостей чекати вкрай небажано. Слід підготувати заздалегідь.

Узгодьте всі деталі

Цікаво, що під час офіційних прийомів прийнято розсилати запрошення, в яких зазначено і час закінчення вечора. Це допоможе деяким гостям не зловживати гостинністю, і чітко позначить час, якщо ви не плануєте влаштовувати нічну вечірку.

Зустрічати гостей

Члени королівської сім'ї зазвичай зустрічають гостей поцілунком у щічку. Спочатку потрібно доторкнутися правої щоки, потім лівої, це стосується близьких друзів і знайомих. Тих з ким ви недостатньо добре знайомі, досить вітати теплим рукостисканням і посмішкою.

Головне, щоб всі гості відчували себе комфортно. Приділіть кілька хвилин кожному, щоб вони не відчували себе покинутими. Також можна познайомити людей зі спільними інтересами.

Вбиральня

Слід знати, що вбиральня є своєрідним обличчям господині, якби це не звучало. Важливо, щоб там було все кришталево чисто і акуратно, стежити за тим, щоб вистачало паперових рушників, вологих серветок.

Вішати рулон паперу прийнято так, щоб кінець його нависав над рулоном, а не під ним. Цей спосіб вважається більш гігієнічним. Чтиво, ароматичні свічки і подібні речі не варто залишати в туалеті.

Найважливіше

Звичайно, якщо слідувати всім цим правилам як робот, то від цього мало толку. Справжні леді в першу чергу добрі і розслаблені. Адже правила етикету це не армійські стійки «струнко». Будьте природні, згодом нові звички стануть для вас нормою, але доброта, відвертість і природність залишаються «каркасом», на якому кріпляться всі правила.

Джерело