А ви знали як миють автомобілі-гіганти та літаки

Навіть найбільша у світі техніка потребує догляду та очищення. Пізнавальне відео про те, як підтримують чистоту справжніх «велетнів».

Більшість автомобілістів не ставляться до миття своїх автомобілів, як до чогось особливого, інформує Ukr.Media.

Особистий транспорт можна помити легко і з цим впоратися навіть одна людина.

Проте, миття потребують всі транспортні засоби і на YouTube опублікували ролик, в якому показують, як підтримують чистоту справжніх «велетнів».

Рідко хтось про це замислюється, але мийки потребують навіть літаки. Крім зовнішнього вигляду, це дозволяє економити паливо.

Мийка магістрального гіганта вручну зайняла б величезну кількість часу і приводила б до великих збитків. Тому, компанія MSG Productions розробила повністю автономну і програмовану систему, що дозволяє підтримувати чистоту майже будь-якого авіалайнера.

Чистота автомобілів потрібна не тільки для їх естетичного вигляду. Наприклад, на величезні самоскиди може налипнути тонна бруду і пилу, через що знизиться їх вантажопідйомність.

І тому ручна мийка не підходить для великих вантажівок. Величезні кар'єрні самоскиди миються в автоматичному режимі, причому установку для очищення кузова можна перевозити з місця на місце.

Вона встановлюється прямо під відкритим небом і висотою нагадує чотириповерховий будинок. А запас води для такого процесу повинен бути просто вражаючим.

Джерело