Анастасія Приходько розповіла, що з Костянтином Меладзе пов’язана дуже брудна історія

Брудніша за історію Олі Полякової та Ані Лорак.

Настя Приходько неохоче розповідає про час, коли вона працювала з композитором і продюсером Костянтином Меладзе. Після співпраці з ним в артистки почалися панічні атаки і боязнь людей, інформує Ukr.Media.

Приходько раніше зізнавалася, що між нею і Костянтином сталася жахлива ситуація, але яка саме — вона не уточнювала. Що якщо почнуть всі говорити, то це скандал і хайп напередодні виходу пісні. Зараз Настя також не бажає поширюватися про свої минулі стосунки з Меладзе.

У своєму останньому інтерв'ю Rostyslove Production Настя зізналася, що все розповість будучи в похилому віці, а зараз вона знову підкреслила, що історія дуже брудна.

"Після багатьох років люди мене не зможуть звинуватити. Вони зрозуміють, як мені боляче і важко було. Я цю історію буду розповідати, коли буду вже в похилому віці… Я не боюся розповідати цю історію, вона просто дуже брудна. Вона буде бруднішою за історію Олі Полякової та Ані Лорак. Це у мене така психологічна травма. Вона напевно у мене залишиться на все життя і вона дуже болить", — зізналася Анастасія.

Джерело