Асфальт з ароматом квітів почали укладати в Польщі

Це має полегшити працю дорожніх робітників.

У Польщі компанії виготовили асфальт з ароматом квітів: летючі сполуки, що виділяються з типового гарячого асфальту, використовуваного для виробництва мінерально-асфальтових сумішей, не шкідливі для людини, але характеризуються специфічним запахом, інформує Ukr.Media.

Однак це має змінитися. Компанії виробили суміш з ароматом квітів.

Дорожній асфальт 35/50 зі зниженою інтенсивністю був створений на основі технології, розробленої під час впровадження промислового асфальту.

"Наша компанія особливо піклується про навколишнє середовище та комфорт співробітників, і вона успішно проводить політику сталого розвитку протягом багатьох років, виробляючи, впроваджуючи та просуваючи інноваційні екологічно чисті дорожні будівельні продукти. До оцінки нового виробу ми підійшли на основі наявного досвіду роботи з асфальтом. Добавка, що застосовується в асфальті зі зниженою інтенсивністю аромату, являє собою суміш натуральних і синтетичних ефірних олій і має приємний квітковий аромат", — заявив голова ради директорів компанії.

За його словами, сполуки, що містяться в застосовуваній добавці, діють двонаправлено.

"Більшість активних сполук діють як нейтралізатор запаху, вступаючи в реакції в одорогенах, присутніх в парах асфальту, внаслідок чого знижують їх летючість. Інші сполуки викликають характерний запах, відмінний від типового нафтового асфальту. При застосуванні відповідної частки активних засобів знижується концентрація з'єднань в парах асфальту, які погано пахнуть, що застосовуються при технологічних температурах при будівництві доріг", — додав голова ради директорів фірми-виробника.

Джерело