«Атлант тур»: ваш комфортний відпочинок в Карпатах

Зима – не привід сумувати, адже навіть в засніжену пору можна гарно відпочити, розважитися та набратися нових незабутніх вражень. Українські Карпати неймовірно красиві в будь-яку пору року, отож для тих, хто обирає місце для відпочинку – тури до Карпатських гір, вкритих білими сніговими ковдрами, гарантують незабутній відпочинок.

Відпочинкові тури по Україні з Житомира можна замовити на онлайн-сервісі туристичного агентства «Атлант тур» https://atlanttour.com.ua/tury-v-karpaty-z-zhytomyra/ з міста Ковеля Волинської області. Тут можна замовити відпочинок на час тижневої відпустки чи навіть кругосвітню весільну подорож – працівники турагенції подбають про вибір найбільш оптимального та зручного варіанту подорожі відповідно до уподобань клієнта та його фінансових можливостей.

Подорож Карпатами і не тільки від агентства «Атлант тур»

Навіть в умовах повномасштабної війни, яка триває в Україні вже майже два роки, українці повинні повноцінно відпочивати, використовуючи для цього туристичні локації Заходу України, де на сьогодні більш-менш безпечно або вирушаючи для відпочинку закордон. Подорож до українських Карпат в зимовий період дозволить вдосталь:

  • покататися на лижах чи санках в Буковелі Івано-Франківської області, Драгобраті в Закарпатській області чи Славському, що на Львівщині;
  • намилуватися пралісами, стрімкими гірськими струмками та річками, які мають шалену енергетику, своєрідний магнетизм та неперевершену, майже непошкоджену цивілізацією, унікальну красу;
  • відпочити від міського шуму та метушні, зарядитися енергією під час неймовірного релаксу в чанах з мінералізованою водою, які на сьогодні є майже на кожній базі відпочинку, на території гірських готелів та відпочинкових садиб місцевих мешканців.

В Карпатах лікує та допомагає відпочивати сама природа та її кришталево чисте, насичене смерековим запахом повітря, яке відрізняється лікувальними властивостями та здатне подарувати кожному відпочивальнику неймовірну бадьорість та зарядити його енергією для хорошого самопочуття.

Що варто подивитися, перебуваючи в українських Карпатах

Українські Карпати це не тільки гірськолижний курорт Буковель, неповторне Яремче чи трампліни Ворохти. Незабутні враженні залишаться від відвідин водоспаду Шипіт чи овіяного легендами озера Синевир. Водночас більшість відпочивальників обирають саме Буковель з його 62-ма гірськолижними трасами протяжністю 68 кілометрів.

Задля зручності відпочивальників кожного четверга та неділі з Житомира відправляють автобуси до Буковеля, де на туристів очікують зручні сучасні готелі чи затишні садиби місцевих мешканців, які можна забронювати на сайті atlanttour.com.ua однойменного туристичного агентства.

Подаруйте собі незабутні враження, замовивши тури в Карпати на сайті компанії «Атлант Тур»або за телефонами (093)691-85-28 або (096)062-03-29.