Авіація Сил оборони завдала шість ударів по районах зосередження росіян — Події

Авіація Сил оборони завдала шість ударів по районах зосередження росіян - Події

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Авіація Сил оборони за поточну добу 17 березня завдала 6 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки російських окупантів. Про це свідчить зведення Генерального штабу ЗСУ.

— Протягом доби агресор завдав 19 авіаційних ударів та здійснив 26 обстрілів із реактивних систем залпового вогню. Високим залишається рівень ракетної загрози на всій території України, – уточнили у штабі.

У штабі також розповіли, що у Сватовому Луганській області, в одній із будівель, що знаходиться у східній частині міста, розташований новий госпіталь російських окупантів. В даний час там знаходиться близько 30 тяжко поранених військових ЗС РФ, які були завезені туди протягом останніх двох діб. Загалом відзначається збільшення кількості тяжко поранених російських військових – евакуаційних рейсів на територію Росії збільшилося з двох до трьох на тиждень. До обслуговування поранених залучають місцевих жителів, які мають хоч якусь медичну освіту.

Крім того, російські окупанти за активної підтримки місцевих колаборантів збільшують кількість катівень на тимчасово окупованих та захоплених територіях України. Так, новостворена катівня помічена в південно-східній частині Енергодару Запорізької області. Там зазнають жорстоких тортур громадяни з проукраїнськими поглядами, а також ті, хто не бажає виконувати вимоги місцевої окупаційної так званої влади. А у тимчасово окупованому Мелітополі загарбники продовжують примусову паспортизацію населення.

Джерело