Бабуся не оплатила парковку, і її транспорт відвіз евакуатор — побачивши, на чому вона їздить, люди заплакали

Люди дивуються від дій працівників і сміються зі сльозами на очах.

Онук поділився знімком, як засіб пересування його бабусі завантажують на евакуатор, і люди сміються до сліз. Подивившись на транспорт пенсіонерки, в них з'явилося багато питань до логіки співробітників транспортної компанії. Адже без коліс старенька не зможе вийти з домівки, інформує Ukr.Media.

Користувач Твіттера запостив фото того, як евакуатор забирає транспорт його бабусі за несплату парковки. За словами блогера, жінка не встигла внести гроші за додаткову годину паркування, і співробітники транспортної служби не стали з нею церемонитися. Робітники відразу ж завантажили її засіб пересування на свою вантажівку, чим збентежили як пенсіонерку, так і хлопця.

Їх обурення було виправдано, адже бабуся їздить на інвалідному візку.

Коментатори толком не знають, плакати або сміятися.

  • "Мені доводиться стримувати сміх, тому що я не знаю, чи жартуєш ти чи це реально сталося. Якщо вони дійсно забрали крісло, то це дуже сумно, а якщо ні, то це виглядає дуже забавно".

Але гумор все ж здобув перемогу.

  • "А наступного разу вони приїдуть за протезами твого дідуся".

Хоча ситуація виглядає безглуздою лише через відсутність контексту.

  • "Готовий посперечатися, що хлопці всього лише хотіли допомогти старенькій перезарядити батареї в колясці. Подивіться на дроти. Але факт наявності в них фургона для інвалідних крісел — це перебір".

Джерело