Байкер вчинив ДТП на мотоперегонах, щоб зробити своїй дівчині оригінальну пропозицію

Мотоцикліст інсценував аварію, щоб зробити пропозицію своїй дівчині прямо на очах у глядачів, присутніх на заході з мотокросу.

30-річний Джеремі Дерст з Майамі, штат Флорида (США) записався на свою першу в історії мотогонку, і все тільки заради того, щоб зробити пропозицію своїй 30-річній дівчині Сарі Франк, інформує Ukr.Media.

На кадрах нижче, знятих на змаганнях Motorama в Гаррісберзі, штат Пенсільванія, можна побачити, як байк хлопця падає і врізається в паркан. Разом зі своїм сталевим конем також падає і спортсмен, який після встає на одне коліно, щоб вже за мить презентувати своїй неабияк наляканій коханій, що підбігла подивитися, чи все з її хлопцем після аварії нормально, каблучку, яку буквально мить до цього йому підніс один з представників змагань.

Після хлопцеві також був вручений мікрофон, в який він запитав у своєї дівчини, чи вийде вона за нього заміж.

На ці слова Сара спочатку радісно кивнула, а потім вимовила довгоочікуване "Так".

На запитання, чи мала вона якесь уявлення про цю пропозицію, яка сталася 16 лютого, жінка відповіла:

"Ні, я й гадки не мала, я думала, він просто розбився".

За його словами, він вигадав унікальний спосіб зробити пропозицію, щоб зібрати разом сім'ю дівчини, а також їхніх друзів.

Для цього Джеремі купив новий байк Kawaski KX450 і взяв участь у змаганнях, щоб все виглядало для присутніх близьких людей максимально несподівано і реалістично. При цьому гонщик домовився з організаторами, щоб вони були в курсі про його добрі наміри, а також щоб дотриматися всіх необхідних правил безпеки.

Під час перегонів він їхав на останньому місці, а потім на завершальному колі імітував крах, коли переконався, що нікого з учасників заїзду не було поруч.

Вже в листопаді пара очікує народження дитини, одружитися ж вони хочуть в наступному році.

"Я вдарився не так сильно, як того очікував, проте налякав її, так що все було добре, — розповів Джеремі. — Чесно кажучи, це було невимовне відчуття — ніби я виграв у лотерею".

"На кожному етапі сюрпризу мене чекав цілий ряд емоцій, — зазначила Сара. — Спочатку я була збита з пантелику. Я не була впевнена в тому, що з байком було щось не так і що щось могло привести до його аварії. Потім мені сказали піти його перевірити, тож моє замішання переросло в занепокоєння — коли я побачила, як він стоїть на колінах на землі. Я сподівалася, що він не травмувався. Після того, як він витягнув кільце, я вважаю, на відео очевидно видно, що я перебувала в повному шоку — я взагалі не очікувала цього. Коли шок від того, що відбувається пройшов І я зрозуміла, що він не поранений, я була у нестямі від радості. Я відчувала себе неймовірно особливою, і мені сподобалося те, що він так багато заради мене думав і планував".

Джерело