Бійці 67 ОМБ ЗСУ просять допомогти з купівлею рушниці проти дронів

Бійці 67 ОМБ ЗСУ просять допомогти з купівлею рушниці проти дронів

Фото: 2-й батальйон 67 ОМБ Бійці на східному фронті просять зброю проти дронів

Воїни 2-го батальйону 67 окремої механізованої бригади ЗСУ, які зараз воюють на східному фронті, терміново потребують зброю для боротьби з ворожими дронами.

Бійцям другого батальйону 67 окремої механізованої бригади Збройних сил України терміново потрібна допомога з купівлею антидронової рушниці.

«Воїни 2-го батальйону 67 окремої механізованої бригади ЗСУ, які зараз воюють на східному фронті, терміново потребують засіб для боротьби з ворожими дронами. Наш противник використовує їх у великій кількості — за допомогою дронів вони наводять свою артилерію та мінометників на наші спостержні та опорні пункти. В умовах близького розміщення позицій ворога це особливо небезпечно, оскільки дає йому можливість завдавати точних ударів», — написали вони в редакцію .

За їхніми словами, наявність у підрозділі засобу боротьби з ворожими дронами дозволить зберегти багато життів наших захисників.

Фахівці рекомендують модель EDM4S (Electronic Drone Mitigation System by NT Service), проте в Україні виробляють покращений аналог цієї рушниці — ANTIDRON-G6+. Військові підрозділи, які вже отримали такі антидронові рушниці завдяки читачам Кореспондент.net, підтверджують високу ефективність цієї зброї.

Вартість такої рушниці — 530 тис. грн. Кореспондент.net просить усіх небайдужих взяти активну участь у збиранні необхідної суми і, таким чином, допомогти нашій армії у звільненні України від окупантів.

 

Збір На ANTIDRON-G6+ для 2 батальйону 67 ОМБ ЗСУ.

Ціль: 530 000 грн

Монобанка

Джерело