Більшу частину Вовчанська контролюють Сили оборони України — ЗСУ

Більшу частину Вовчанська контролюють Сили оборони України - ЗСУ

Фото: Генштаб ЗСУ (ілюстративне фото) Більшу частину Вовчанська контролюють Сили оборони України

Російські окупанти мають проблеми з логістикою на харківському напрямку. Вони втрачають багато техніки, яку використовують для наступу.

Сили оборони України контролюють більшу частину Вовчанська. На харківському напрямку армія РФ перейшла до тактики ураження українських позицій вогнем артилерії та ударами КАБів. Про це повідомив речник оперативно-стратегічного угруповання військ Хортиця підполковник Назар Волошин, передає Інтерфакс-Україна.

За його словами, Харківська область потерпає від ракетних й авіаційних ударів російських терористів, які використовують керовані авіабомби ФАБ-500.

Також Волошин розповів, що російські окупанти мають проблеми з логістикою на харківському напрямку. Вони втрачають багато техніки, яку використовують для наступу.

Разом з тим, війська РФ намагаються продовжувати штурмувати Вовчанськ, не полишають спроб закріпитися в місті піхотними підрозділами, аби перевести все у вуличні бої.

«Більшу частину міста контролюють українські Сили оборони. Наземні штурми загарбники поєднують з авіаційними ударами, щоб досягти успіху», — зазначив Волошин.

Він додав, що по Вовчанську ворог застосовує важкі вогнеметні системи ТОС-2 Солнцепьок, завдає ударів по місту термобаричними боєприпасами й реактивними системами залпового вогню.

Речник також нагадав, що РФ продовжує нарощувати угруповання своїх військ на напрямку головного удару Стрілеча-Липці та в районі Вовчанська. Намагаючись підтримати активні штурмові дії, ворог намагається маневрувати резервами, зокрема переміщаючи свої підрозділи, що належать до 44 та 11 армійських корпусів.

«Підрозділи наших військ укріплюють оборону й тримають російських загарбників під вогневим контролем… Ворог намагався просунутися в напрямку населеного пункту Липці, але був відкинутий. Ворожа армія перейшла до тактики ураження наших позицій вогнем артилерії та ударами КАБів», — розповів Волошин.

Раніше Генштаб повідомлялв, що російські загабники продовжують штурмові дії в районі міста Вовчанськ у Харківської області. Разом з тим найскладніша ситуація зберігється на Покровському напрямку.

Ситуацію у Вовчанську вдалося стабілізувати — ЗСУ

Джерело