Бред Пітт готується до весілля — Дженніфер Еністон стурбована не на жарт

Занепокоєння Дженніфер Еністон з приводу нового роману Бреда Пітта. Що не дає спокою визнаної красуні:.

Дженніфер Еністон і Анджеліна Джолі вже не ворогують як колись. Але досі ставляться одна до одної виключно з прохолодою. Тому шанувальники двох зірок неабияк занепокоїлися, почувши від обох красунь схожі заяви. І Джен, і Енджі заявили, що відчувають неабияку стурбованість новим романом Бреда Пітта. І якщо позиція Джолі в цьому питанні здається досить егоїстичною, то занепокоєння Дженніфер Еністон виглядає цілком виправданим!

Нова пасія зірки

Нагадаємо, що зараз 59-річний актор з головою пірнув у нові стосунки. Обраницею Пітта стала 29-річна фітнес-тренер Інес де Рамон. До роману з Бредом Інес була відома публіці лише як дружина Пола Уеслі, зірки «Щоденників вампіра». Але наприкінці літа 2022 року Уеслі та де Рамон розлучилися, інформує Ukr.Media.

Стосунки Бреда та Інес зав'язалися восени 2022 року. Актор і фітнес-тренер дуже швидко знайшли спільну мову. Воно й не дивно, адже подейкують, що Бред і Інес зблизилися на ґрунті складного розлучення де Рамон. Б'юся об заклад, у Пітта з його досвідом багаторічного протистояння Джолі було що порадити красуні!

Розвиток подій

Раніше актор не відрізнявся поспішністю в справах серцевих. Але поява в житті Пітта де Рамон абсолютно змінила ситуацію. Близькі друзі Бреда свідчать: артист без розуму від нової коханої. "Інес абсолютно не схожа на Джолі. Вона завжди спокійна і врівноважена, ніякої драми!"- кажуть приятелі Пітта.

Поки все виглядає так, ніби справа йде як мінімум до весілля. Бред вже встиг познайомити Інес зі своїми дітьми, а нещодавно возив де Рамон в Париж, туди, де колись гуляв під руку з Дженніфер Еністон. Знайомі дівчини стверджують: "Інес відчуває себе як принцеса. Безумовно в їх відносинах настав медовий місяць!"

Більш того, в спілкуванні з друзями і Пітт, і його нова обраниця відкрито говорять, що замислюються про дитину. Де Рамон може з дня на день оголосити про вагітність. А тоді шлюб з Інес для Бреда зі спокусливої, але поки ще віддаленої перспективи вмить стане реальністю. І колишні артисти не хочуть з цим миритися!

Реакція колишніх коханих Пітта

Енджі вже встигла налаштувати проти себе громадськість вельми неоднозначними заявами. Джолі сказала, що збирається взяти контроль над ситуацією у свої руки. А ще має намір будь-якими силами витягнути Інес на розмову тет-а-тет. Енджі стверджує, ніби просто хоче розповісти дівчині свою версію розставання з Піттом. Але від Джолі всього можна очікувати.

А ось занепокоєння Дженніфер Еністон виглядає куди більш адекватним і виправданим. Актриса не приховує: пригоди Бреда і Інес по місцях, де вони з Піттом колись проводили час разом, ранить її. Але турбує Джен зовсім не це. На думку Еністон, роман Бреда розгортається надто стрімко. І тут з актрисою складно не погодитися!

Джерело