Бред Пітт здивував шанувальників, з’явившись в компанії своєї нової коханої

Актор довго приховував свої нові стосунки.

Бред Пітт здивував шанувальників, з'явившись на світському заході в компанії своєї нової коханої. Йдеться про дизайнерку ювелірних виробів Інес де Рамон, інформує Ukr.Media.

З дівчиною актор у стосунках уже цілий рік, однак лише зараз вирішив офіційно оголосити про це, взявши подругу на гала-концерт Art+Film Gala в Лос-Анджелесі.

Правда, актор і його дівчина не позували разом на червоній доріжці, «возз'єднавшись» лише тоді, коли Пітт вийшов з-під камер.

Гості вечора розповідають, що пара виглядала щасливою, вони сміялися та жартували. Знайомі Пітта запевняють, що роман розвивається стрімко, на початку цього року Рамон розлучилася з чоловіком і готова до будь-яких поворотів у стосунках з Бредом.

Ми ж вирішили пригадати найбільш визначні любовні історії Актора.

Джульєтт Льюїс

Головна зірка усіх мелодрам 90-х зустріла Бреда наприкінці 80-х. Пітт в цей час не прагнув до серйозних стосунків, змінюючи дівчат як рукавички. Рідко хто затримувався у його житті більше, ніж на пару місяців. З Джульєтт все було по-іншому. Відносини акторів зав'язалися на зйомках фільму «Померти молодим». Пітт був настільки зачарований Льюїс, що зміг втриматися у стосунках аж на чотири роки. У 1993 році пара, на жаль, розлучилася. Сама Джульєтт згадує Пітта з теплотою і каже, що не тримає на актора образ.

Гвінет Пелтроу

Сьогодні Пелтроу нічим не поступається Пітту за популярністю, а в середині 90-х стосунки з успішним красенем вважалися вершиною престижу для всіх голлівудських старлеток. Актори познайомилися у 1994 році, і через пару років Пітт подарував Гвінет кільце. Здавалося, що справа йде до весілля, враховуючи, що Бред називав Пелтроу «любов'ю всього життя». Раптово шанувальники дізналися, що пари більше немає. Як говорила сама Гвінет: «Бред був надто хороший для мене». Або вона для нього, оскільки манери аристократки не завжди поєднувалися з образом життя її хлопця.

Дженніфер Еністон

У 1998 році Бред зустрівся з Еністон, правда, зустріч організували агенти акторів. Цього разу Пітт набрався сміливості і навіть зробив пропозицію Дженніфер, вирішивши не затягувати. Весілля відбулося в Малібу. На деякий час він став прикладним сім'янином, не був помічений у скандалах з участю жінок, натомість занурившись у сім'ю та роботу. Переломним моментом стали зйомки фільму «Містер і місис Сміт» у 2004 році, де він зустрів фатальну жінку Анджеліну Джолі. Саме вона стала причиною краху його сім'ї. До слова, коли пізніше Пітт розлучився і з Джолі, у шанувальників з'явилася надія, що він знову повернеться до Еністон. Причиною для таких міркувань стала активна підтримка з боку Джен, коли вона проводила вечора в компанії колишнього чоловіка, тим самим допомагаючи йому відновитися після розриву з Анджеліною. На жаль, возз'єднання століття не відбулося.

Анджеліна Джолі

Мабуть, найвідоміші та найяскравіші стосунки Бреда Пітта. Досить довго ні Джолі, ні Пітт не визнавалися в тому, що зустрічаються. З появою спільних дітей ховати зв'язок уже не мало сенсу. Крім власних, у пари Пітт-Джолі були і прийомні діти. До речі, весілля зіграли лише на дев'ятий рік спільного життя, але навіть Джолі не вдалося утримати Пітта назавжди — у 2016 році шлюб розпався, а колишні подружжя ще довго вирішували стосунки у суді.

Джерело