Британська розвідка спрогнозувала втрати РФ у війні до 2025 року

Британська розвідка спрогнозувала втрати РФ у війні до 2025 року

Фото: Генштаб ЗСУ / Facebook Росія несе великі втрати у війні проти України

Аналітики вважають, що якщо поточні темпи втрат зберігатимуться протягом 2024 року, до 2025 року втрати Росії вбитими й пораненими сягнуть понад пів мільйона.

До 2025 року загальна цифравтрат РФ у війні з Україноюперетне позначку у 500 тисяч.  Таким є прогноз військової розвідки Великої Британії, повідомляє 30 грудня Міністерство оборони Британії.

Зазначається, що у 2023 році середні щоденні втрати росіян в особовому складі, вбитими й пораненими, зросли до майже 300 на день, що більше, ніж у 2022 році.

«Це зростання щоденних втрат, про які повідомляє українська сторона, майже напевно є свідченням деградації російських сил і їхнього перетворення на «масову армію» нижчої якості та більшої кількості після «часткової мобілізації» резервістів у вересні 2022 року. Росії ймовірно знадобиться 5-10 років на відновлення когорти високопрофесійних та досвідчених підрозділів», — йдеться у повідомленні розвідки.

На думку аналітиків, якщо поточні темпи втрат зберігатимуться протягом 2024 року, до 2025 року втрати Росії вбитими й пораненими сягнуть понад пів мільйона.

Розвідка нагадує, що при цьому за 9 років війни в Афганістані СРСР втратив приблизно 70 тисяч осіб. 

Як повідмлялося, станом на 30 грудня, загальна кількість втрат російської армії з початку вторгнення становить 358 270 осіб.

Нагадаємо, у РФ підтвердили знищення особового складу та російської техніки  під Синьківкою в Харківській області. Один з російських пропагандистів поскаржився, що українські захисники впоралися «за 35 секунд».

Джерело