Брюс Вілліс змінив заповіт: яку суму отримають його дочки від першого шлюбу з Демі Мур

Голлівудський актор вніс зміни до заповіту за кілька днів до того, як у нього діагностували афазію.

Голлівудський актор Брюс Вілліс, який на початку 2022 року пішов з кіно через рідкісне захворювання, змінив свій заповіт, інформує Ukr.Media.

67-річна зірка фільмів «Міцний горішок» переглянув документ за кілька днів до того, як лікарі поставили йому діагноз «афазія».

Повідомляється, що стан Вілліса в розмірі 250 мільйонів доларів поділять його п'ятеро дітей і друга дружина. Три старших дочки від шлюбу з актрисою Демі Мур, 34-річна Румер, 31-річна Скаут та 28-річна Таллула, отримають по мільйону доларів. Всі інші гроші дістануться нинішній дружині Брюса, 44-річній Еммі Хемінг і їх дочкам, 10-річній Мейбел і 8-річній Евелін.

"Брюс хотів переконатися, що про його молоду сім'ю подбають. Він вважає, що Румер, Скаут і Таллула протягом усього життя отримували найкраще, що він може запропонувати фінансово. Заповіт Брюса було фактично перероблено багато років тому після того, як він одружився з Еммою у 2009 році, воно було змінено після народження дітей, а потім ще раз, коли стало ясно, що здоров'я Брюса погіршується", — пояснило джерело, близьке до актора.

Джерело