Буданов пояснив свої слова про «вирішальну битву»

Буданов пояснив свої слова про "вирішальну битву"

Україна нині наближається до вирішальної битви з ворогом, вважає Буданов

Голова ГУР зазначив, що Україна наближається до знакової битви з Росією, але дата її початку — таємниця.

Україна наближається до вирішальної битви з ворогом, але те, коли вона почнеться поки що таємниця. Про це заявив керівник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов в інтерв’ю виданню РБК-Україна, опублікованому в понеділок, 24 квітня.

Голові ГУР нагадали його слова з інтерв’ю USA TODAY, яке він дав виданню на початку березня, що навесні «буде вирішальна битва» перед закінченням війни. Буданова попросили прокоментувати, чи «сьогоднішні умови, темпи постачання західної зброї» не змушують його «переглянути свої попередні оцінки»

«Абсолютно не змушують. Подобається це чи не подобається, але ми підходимо до знакової битви для новітньої історії України. Це факт, усі це розуміють. Коли вона почнеться, це є таємницею. Але всі розуміють, що ми до цього наближаємось», — пояснив він.

Однак він зазначив, що в питанні обсягів та темпів постачання — «звичайно, що хотілося б інтенсифікувати та збільшити ці обсяги».

«Це абсолютно зрозуміло, виходячи з цих умов, в яких ми знаходимося. Але будемо виходити з того, що маємо», — додав голова ГУР.

Нагадаємо, що на думку Кирила Буданова, повернення Україною всіх свої територій до кінця 2023 року — цілком досяжна мета. 

Буданов назвав терміни вирішальної битви у війні РФ та України

Джерело