Буданов припустив наступ росіян на Суми

Буданов припустив наступ росіян на Суми

Фото: ГУР Міноборони України Раніше Кирило Буданов прогнозував складну ситуацію для України з середини травня-початку червня

Атаки росіян в Харківській області триватимуть ще три-чотири дні, після чого очікується, що ворог зробить «потужний наступ» у напрямку Сум, вважає очільник ГУР.

Українська армія стабілізує фронт у Харківській області протягом наступних кількох днів. Але Росія може почати новий наступ у Сумській області. Про це сказав очільник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Кирило Буданов в коментарі для газети The New York Times, оприлюдненому напередодні.

«На даний момент наше завдання – стабілізувати лінію (на Харківщині – ред.), а потім почати відкидати їх (росіян – ред.) через кордон», – сказав він, додавши, що наплив українських резервів зумів «частково порушити їхні плани».

За оцінками Буданова, атаки росіян в Харківській області триватимуть ще три-чотири дні, після чого очікується, що ворог зробить «потужний наступ» у напрямку Сум.

Водночас, Павло Величко, український офіцер, який діє поблизу російського кордону на Сумщині, повідомив, що останнім часом посилилися російські обстріли околиць Сум.

«Я уявлення не маю, чи має це якесь значення, тому що ці місця і так часто зазнавали обстрілів. У будь-якому випадку ми в повній бойовій готовності», — сказав він.

Нагадаємо, 10 травня росіяни почали наступ на півночі Харківської області. Вони захопили близько десятка сіл у «сірій зоні». Зараз ведуться бої за прикордонне місто Вовчанськ.

За даними Генштабу, 13 травня українські військові нанесли вогневе ураження по росіянам на Харківському напрямку і дещо відтіснили їх.

Джерело