Буде блищати, ніби з салону: як за допомогою засобу для волосся відполірувати кузов машини

Як повернути автомобілю блиск новизни і не пошкодити фарбу.

Кондиціонер для волосся працює так само добре, як автомобільний лак на вашому автомобілі. Ось стислий огляд того, чому це працює і як його використовувати, інформує Ukr.Media.

Кондиціонер робить ваше волосся гладким і блискучим, але чи знаєте ви, що він також може надати блиск кузова вашої машини? Так-так, звичайний кондиціонер для волосся працює так само добре, як багато професійних засобів для автомобілів.

Навіщо використовувати кондиціонер для волосся?

Багато кондиціонерів для волосся містять ланолін і силікон, щоб надати додатковий блиск волоссю, і ці інгредієнти зроблять ваш автомобіль блискучим та стійким до водяних розводів. Просто не забудьте купити кондиціонер, який містить ланолін чи силікон.

Чи нашкодить кондиціонер для волосся вашій машині?

У той час як жорстка хімія, що часто використовується на більшості автомийок, може пошкодити лакофарбове покриття автомобіля, немає доказів того, що використання кондиціонера для волосся може призвести до пошкодження фарби кузова машини. Проте, як радять експерти, перш ніж починати обробляти кузов автомобіля кондиціонером, краще протестувати його на непомітному місці.

Чи заощадите ви гроші?

Це залежить від обставин. Дешевий кондиціонер для волосся підійде, тому, якщо ви зазвичай купуєте дорогі високоякісні фірмові автомобільні засоби для чищення та мийні засоби, використання кондиціонера для волосся, безумовно, заощадить вам гроші.

Як його використати?

По-перше, перш ніж почати, переконайтеся, що у вас є все необхідне полірування. Ось що ви повинні зробити:

1. Виберіть похмурий день або поставте машину в тіні. Робота на сонці означає, що ваш автомобіль буде швидко сохнути. В цьому випадку ви отримаєте на кузові смуги.

2. Помийте автомобіль чистою водою, щоб видалити бруд і пил.

3. Додайте мило у відро з водою і мийте машину рівними прямими рухами. Миття круговими рухами може залишити негарні розлучення та смуги. Найкраще для цього використовувати рукавицю або ганчірку з мікрофібри.

4. Уважно стежте за піском та гравієм, які накопичуватимуться у відрі з водою. Будьте обережні: пісок та гравій можуть подряпати фарбу кузова. Тому за потреби змініть воду у відрі. Мийте брудні колеса, використовуючи окреме відро з водою, це допоможе уникнути попадання бруду на кузов машини.

5. Спочатку вимийте один бік автомобіля, а потім негайно промийте автомобіль чистою водою, щоб уникнути появи мильних плям і розводів. Далі витріть насухо всі деталі кузова ганчіркою з мікрофібри або вафельним рушником.

Джерело