Частина Одеси та області залишились без світла — Події

Частина Одеси та області залишились без світла - Події

Фото: facebook.com/dtekoem

В Одесі — аварійне відключення високовольтної лінії, що призвело до проблем з енергопостачанням в місті та області 28 березня. Про це йдеться у повідомленні компанії ДТЕК «Одеські електромережі».

Найбільше постраждали Одеський та Білгород-Дністровський райони. В компанії наголосили, що через негоду виведено з ладу 134 трансформаторні підстанції та дев’ять повітряних ліній, що призвело до тимчасового відключення світла у 28 населених пунктах.

Сильні пориви вітру також призвели до тимчасового знеструмлення високовольтної лінії, що живить Київський та Малиновський райони Одеси. Енергетики оперативно полагодили обладнання та поступово повертають світло у домівки одеситів.

За даними видання «Думська», негода в місті звалила п’ять дерев та велику гілку, які заблокували кілька маршрутів електротранспорту, у тому числі трамваї №1,7 та 28. Ніхто не постраждав, але це створило проблеми для місцевого населення. Крім того, в Одесі є проблеми із водопостачанням.

Напередодні українців попередили про стрімке погіршення погоди. Мокрий сніг, ожеледиця та сильний вітер можуть призвести до порушення руху транспорту.  

Джерело