Через 30 років після роману з Кейт Мосс Ді Капріо заглядається на її молодшу сестру

Ким виявилася нова дівчина Леонардо Ді Капріо і чому це відкриття настільки шокувало численних шанувальників актора.

Нова дівчина Леонардо Ді Капріо здивувала шанувальників актора. Втім, з одного боку здається, що дивуватися тут нема чому. Попри велику критику від десятків тисяч людей, Лео відмовляється зраджувати своїм звичкам. З іншого боку, такого вчинку публіка не очікувала навіть від старого ловеласа на кшталт Ді Капріо. Навіть ми вважали, що люди заводять стосунки із родичами своїх колишніх лише в поганих анекдотах!

Сивина в бороду, біс у ребро

Головним плейбоєм Голлівуду Лео став ще 1997 року, на тлі шаленої популярності фільму «Титанік». Публіка тоді прощала своєму кумиру ще й не такі вільності. Втім, не забуватимемо, що сам Ді Капріо в ті роки був на добрих чверть століття молодший, ніж зараз!

Тепер 49-річний актор серйозно претендує на звання голлівудського холостяка-рекордсмена. Інші зіркові ловеласи на зразок Джорджа Клуні з роками все ж таки знайшли своїх єдиних і обзавелися сім'ями. Лео ж досі крутить носом і змінює юних коханих як рукавички, інформує Ukr.Media.

Головна проблема

Саме юні кохані Ді Капріо і стали головним каменем спотикання у стосунках між актором та його фанатами. Публіку не дуже радує звичка Лео розлучатися з черговою красунею відразу після того, як їй стукне 26 років. Раніше цей звичай здавався шанувальникам артиста кумедним. Зараз це виглядає досить неприємно.

Втім, нова дівчина Леонардо Ді Капріо виділяється на тлі інших молодих пасій актора аж ніяк не своїм віком. Так, Лео завжди славився ігноруванням будь-якої пристойності. Але заводити стосунки з сестрою своєї колишньої дівчини — це, на думку багатьох фанатів, було вже занадто!

Сестра його колишньої

Для початку повернемося у далекий 1993 рік. Саме тоді юний і недосвідчений 19-річний Леонардо Ді Капріо почав зустрічатися зі своєю одноліткою Кейт Мосс, зіркою модельного бізнесу. Кейт і Лео вперше познайомилися ще підлітками, довгий час дружили, а тоді поміж ними проскочила іскра.

Роман двох знаменитостей-ровесників розпочався у грудні 1993 року, але продовжився лише лічені місяці. Незабаром Кейт познайомилася з Джонні Деппом і розлучилася з Лео. Ді Капріо, не особливо ображаючись на вітряну кохану, вирушив своєю дорогою. Ну а зараз 49-річний актор щосили підбиває клини до молодшої сестри Кейт, Лотті Мосс.

Для кращого розуміння ситуації уточнимо: 2023 року Лотті виповнилося 25 років. Отже, дівчини ще на світі не було, коли Лео зустрічався з її сестрою! Зараз же Ді Капріо на повну силу воркує з молодою моделлю в нічних клубах і зовсім цього не соромиться. Залишається дочекатися моменту, коли про те, що відбувається, дізнається Кейт.

Джерело