Через російські обстріли є нові знеструмлення у чотирьох областях — Події

Через російські обстріли є нові знеструмлення у чотирьох областях - Події

Фото: facebook.com/npcukrenergo

У п’ятницю сталися нові відключення через російські обстріли. Знеструмлена частина споживачів у у Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Миколаївській областях, повідомили у Міненерго та «Укренерго».

Також у Києві через технологічне порушення знеструмлювалися житлові будинки та установи у центральному районі. Їх усіх заживили. Зможли заживити енергетики і 19,5 тисячі абонентів, що знеструмлювалися через бойові дії та технологічні порушення.  

У південному регіоні на високовольтній підстанції відключалося обладнання. Через це знеструмлювалися споживачі в Одеській та Миколаївській областях.

 За прогнозом енергетиків, через спеку споживання вдень та увечері 28 червня передбачається на 2,5% вище, ніж в аналогічні години четверга.

27 червня у ДТПК попередили, що періоди вимкнення світла в Україні найближчим часом можуть збільшитись ще більше.   В  «Укренерго» також повідомили, що зима 2024-2025 років буде непростою для енергосистеми України. Наразі енергетики розглядають кілька сценаріїв її проходження. 
Джерело