Чоловік чотири роки марно шукав свій мотоцикл, який був викрадений, але несподівано транспортний засіб повернувся на колишнє місце

Після чотирьох років пошуків викрадений у чоловіка мотоцикл самостійно з'явився на своєму колишньому місці.

Житель США залишився без мотоцикла, який вкрали у 2016 році, але через чотири роки байк до нього повернувся. Однак це не заслуга поліцейських, які відшукали викрадача — залізний кінь самостійно приїхав до господаря, точніше, його поставили туди, звідки взяли, інформує Ukr.Media.

Майлз Маккарвел зі штату Монтана у 2016 році приїхав з відрядження і виявив, що його мотоцикл Harley-Davidson зник.

Чоловік відразу повідомив у поліцію про викрадення, але офіцери не мали ілюзій щодо того, що їм вдасться знайти зухвалого злодія — той залишив занадто мало доказів. Більше того, американець розповів про зникнення у соцмережах, сподіваючись, що випадкові очевидці побачили злочинця, але все було марно.

"Я подумав: "Що ж це таке?". Я просто не міг повірити у це".

Протягом чотирьох років Майлз отримував звіти від поліцейських і вірив, що незабаром возз'єднається з мотоциклом, яким володіє більше десяти років. Втім, з часом оптимізм Маккарвела згасав, проте 13 жовтня 2020 року справа набула новий оберт.

Байк повернули на те ж саме місце, звідки викрали, але хто це зробив — загадка для Шерлока. Чоловік ледь повірив своєму щастю і подзвонив поліцейським, щоб поділитися з ними своєю радістю. Однак, за словами Тревіса Велша, співробітника прес-служби Департаменту поліції міста Мізула, на цьому робота для офіцерів не завершена.

"Якщо крадіжка сталася, то прокурор буде вирішувати, як розцінювати повернення майна".

Втім, господаря мотоцикла це вже не хвилює: він радий, що через стільки часу може знову на ньому покататися. Сам Майлз впевнений: злодії просто не знали, що робити з байком, і привезли його назад.

"Я думаю, що вони просто взяли його і десь поклали. Їм доводилося дивитися на нього щодня".

Маккарвел також зізнався журналістам, що це не перший випадок, коли йому повертають вкрадене. Як згадує чоловік, 20 років тому його пограбували прямо на вулиці і забрали навіть туфлі, але взуття все ж таки повернули.

"Вони проїхали два квартали і розвернулися. Я подумав: "Клас, мене збираються вбити". У цей момент до мене підбіг хлопець з пістолетом і простягнув мої туфлі. Зі мною трапляються такі дивні речі".

Джерело