Чоловік вирішив покататися з вітерцем на велосипеді, але соло-заїзд перетворився на втечу з перешкодами

Не дивно — чоловіка переслідував баран.

Любитель велозаїздів Кіт Ейлі з Канади виглянув на вулицю і зрозумів, що день особливо хороший для розміреної прогулянки на своєму сталевому коні. Тоді чоловік ще не здогадувався, що поїздку на самоті перерве нежданий попутник, інформує Ukr.Media.

Ейлі їхав по сільській дорозі і абсолютно не звертав уваги на те, що відбувається навколо. Чоловік насолоджувався свободою і єднанням з природою. Проте вже на половині шляху канадець відчув недобре, коли помітив дивну фігуру вдалині.

"Я помітив чорну тварину, яка в той момент перетнула дорогу і зупинилася в протилежній від мене стороні. На околиці нашого міста дуже багато різних звірів, але це був не ведмідь і не собака", — розповів Ейлі.

Як тільки чоловік порівнявся з незнайомцем, то відразу ж зрозумів, що це дикий баран. І, здається, він хотів трохи більше, ніж простий швидкоплинний погляд велосипедиста.

Ейлі вже їхав далі, а ось баран відставати від нового знайомого не збирався і побіг слідом за канадцем. Звір продовжував переслідувати, тому чоловік вирішив записати крипове і одночасно кумедне переслідування на відео.

Незабаром сталкеру все ж довелося припинити погоню, коли на його шляху раптово з'явилася вантажівка. Вона збила з пантелику цікаву тварину і допомогла Ейлі сховатися від настирливого шанувальника.

Здавалося б, це була перша і остання зустріч, але ні. Велосипедист не міг забути волохатого приятеля і пізніше з'ясував, що парнокопитний ніякий не дикий, а дуже навіть домашній. Його кличка — Оззі, і живе він по сусідству з Ейлі.

У день же зустрічі баран втік з ферми в пошуках пригод, коли і зустрів велосипедиста Кіта.

"Пізніше я списався з сім'єю Оззі і запитав, чи повернувся він додому. Через тиждень я зайшов до нього в гості сам", — розповів Ейлі.

Познайомившись з Оззі ближче, канадець зрозумів, що барана не варто було боятися. За грізним виглядом ховалася чуйна натура доброзичливого хлопчини, який виявився справжнісінькою душкою.

Джерело