Чому двері автомобіля починають голосно грюкати і що з цим робити

Як вирішити дану проблему.

В процесі експлуатації машини проявляються різні ознаки старіння, в число яких увійшли автомобільні двері, які починають з часом голосно грюкати, інформує Ukr.Media.

Однією з причин дуже гучних звуків в разі звичайного закриття дверей машин, є природний знос різних деталей в конструкції виробу. У даному разі слід змастити дверні замки за допомогою проникаючого мастила по типу WD-40.

Розроблені замкові деталі будуть функціонувати швидше і тихіше. Не можна використовувати даний тип мастила для петель дверей. Це може призводити до вимивання заводського мастила, що забезпечує зниження природного зносу механізмів. Петлі з плином часу провисають, вимагаючи регулювання. У деяких випадках вони підлягають повній заміні на нові.

Частою причиною того, що двері голосно грюкають, є відповідна скоба, яка розміщується на автомобільному кузові навпроти дверних замків. Щоб зменшити звук і збільшити терміни служби замкових механізмів, можна торець скоби обмотати фум-стрічкою або ізоляційною стрічкою. Щоб підсилити ефект, можна купити тихий замок за типом гумової накладки на відповідну частину дверного механізму.

Наступною причиною такого дефекту є ущільнювальні гумки, які захищають автомобільний салон від проливних дощів, пилу і вітру. Ще слід оглядати кліпси автомобільних дверних карт. Якщо вони відходять від металу, тоді причиною гучних ударів є ці елементи. Щоб замінити кліпси, потрібен повний демонтаж карти, установка нових кріплень і кінцева збірка.

У разі супроводу гучного звуку деренчанням, є ймовірність несправності механізму підняття бічного автомобільного скла. При цьому буде потрібно проводити повну заміну пристрою або підкладати поролон між склом і пластиковим утримувачем.

Наступною причиною є постарілий ущільнювач скла. В цьому випадку можна між склом і ущільнювачем встановити шматок медичної крапельниці. При цьому порожнина двері перестане пропускати конденсат, а двері стануть закриватися набагато тихіше.

Збільшений рівень вібрації в разі закривання автомобільних дверей призводить до прискореної поломки електричних склопідйомників. Також швидше починають виходити з ладу динаміки аудіосистеми і самі дверні замки. Ще на бічному автомобільному склі можуть з'являтися тріщини через гучні удари дверима.

Автомобілісту може знадобитися дорогий ремонт кузова. Провислі двері зачіпають елементи порога, стираючи в подальшому лакофарбовий шар. В результаті там починає утворюватися іржа.

Однією з причин гучного грюкання автомобільними дверима є критичні зусилля для їх закривання. У даному разі потрібно навчитися закривати їх легким рухом. Завдяки цьому буде продовжено термін експлуатації ущільнювальних гумок, дверного замка і петель.

На завершення слід зауважити, що для забезпечення більш тихого і комфортного закривання дверей авто, можна обклеїти їх зсередини спеціальними віброізоляційними матеріалами.

Джерело