Чому не варто говорити «щастя і здоров’я», коли поздоровляєш близьких друзів

Головне правило щирого привітання, після якого говорити "щастя і здоров'я" ніхто не буде.

Дуже часто люди починають червоніти, коли потрібно сказати красиві слова або тост. У народі звичайне привітання звучить як: "бажаю щастя, здоров'я". Гарне побажання, але воно настільки банальне, що вже встигло всім набриднути. Коли чуєш щось таке, складається враження, що вітають так — для галочки. Ми зібрали оригінальні слова і фрази для привітання. Проявіть креатив і забудьте про банальність, інформує Ukr.Media.

Оригінальні слова привітання

Уїнстон Черчілль говорив: "не бажайте здоров'я і багатства, а бажайте удачі, бо на "Титаніку" всі були багаті і здорові, а щасливими виявилися одиниці!". Хороша істина, чи не так? Якщо у людини є удача, то і все інше додасться.

По-перше, варто задуматися про те, кому буде адресоване привітання. Все тут залежить від статі, віку, статусу і взаємин з даною людиною. Близьким людям можна сказати набагато більше — адже ви точно знаєте, чого вони хочуть і бажають. А ось, наприклад, для колеги по роботі більш підійде скромне привітання і побажання успіхів в кар'єрі.

По-друге, слова мають бути сказані від душі. Щирість — найважливіший інгредієнт будь-якого хорошого привітання. Краще сказати менше або не так оригінально, як хотілося б, але щиро. Люди відразу відчувають фальш, і нікому не хотілося б почути нещирі слова на улюблене свято або день народження.

Привітання для дівчини, жінки

Намагайтеся підкреслити всю красу, особливість іменинниці. Висловіть своє захоплення красою і особливістю зовнішності дівчини. Підкресліть її таланти, а також не скупіться на красиві і щирі компліменти. Не варто забувати про квіти — вони найкращий подарунок і привітання!

Ось пара прикладів, які сподобаються будь-якій дівчині або жінці:

  • Залишайтеся завжди такими ж яскравими, променистими!
  • Бажаю з посмішкою зустрічати кожен новий день!
  • Ви прекрасні! Примножуйте любов до себе з кожним днем, сяйте, світіться!

Вітаємо чоловіка

Головне в житті чоловіка — самореалізація і власна мета. Адже чоловіки-бійці, суперники, творці. Тут точно не промахнешся: варто бажати успіхів, удачі в кар'єрі і в досягненні поставлених цілей.

Також залишимо кілька вдалих поздоровлень:

  • Бажаю вам впевнено, з інтересом і задоволенням йти до своєї мети!
  • Бажаю надійних партнерів, удачі в кожному рішенні, інтересу!

Проявіть оригінальність

Ось побачите: тому, кого вітають, буде дуже приємно почути щось оригінальне на свою адресу. Точно так же, якби вас хтось здивував приємним і небанальним привітанням. До того ж варто подякувати людині. Швидше за все, у вас є за що сказати її спасибі.

Гарне привітання — це не просто слова, а намір. Він повинен йти від самого серця, навіть якщо ви знаєте людину нещодавно. Крім успіху і удачі, обов'язково потрібно побажати великої любові, гармонії, щастя. Також можна підглянути соціальні мережі — відразу видно, чим займається людина, можна сміливо бажати успіхів в її починаннях. Ну а якщо це друг або подруга, то можна і натякнути про удачу в чомусь особистому і навіть секретному для інших людей.

Ще пару універсальних поздоровлень наостанок:

  • Нехай будь-які бажання, які зустрінуть вас на життєвому шляху, виконуються по клацанню!
  • Будьте щасливими з кожним днем все більше!
  • Любіть і будьте коханими!
  • Нехай вас зігрівають любов і підтримка близьких людей!

Психологи кажуть, що ми бажаємо іншим того ж, що і хотіли б побажати собі. Тому не скупіться на хороші слова і компліменти. Поздоровлення — це не лише красиві фрази — це енергія, якою ми заряджаємо один одного. Адже кожне слово має свою вагу, свою силу. Вітайте коханих і близьких оригінально, не скупіться на слова, а також не забувайте про щирість. Бажаємо успіхів, удачі, щастя і любові!

Джерело