Ці ікони можна прикріпити на панель приладів в машину — вони оберігатимуть вас

Вважається, що ікони оберігають від нещасних випадків, і особливо це стосується автолюбителів.

У православній церкві велику увагу приділяють усім іконам. Вважається, що образи святих оберігають усіх православних від нещасних випадків, недуг чи хвороб. Найкраще завжди мати із собою ікону або залишити її в тому місці, де ви часто проводите час. Якщо у вас є автомобіль, яким ви часто користуєтесь, то найкраще прикріпити іконки на панель приладів, інформує Ukr.Media.

Попри те, що всі ікони оберігають віруючих, вибору образів святих у машину, варто приділити особливу увагу. Це пов'язано з тим, що не всі іконки підійдуть автолюбителям. Священики рекомендують залишити в машині Ікони Миколи Чудотворця, Ісуса Христа та Богородиці. Саме ці три образи завжди оберігатимуть вас.

Микола Чудотворець вважається головним покровителем усіх, хто їздить машиною самостійно. Варто зазначити, що він оберігає не лише водія, а й усіх пасажирів, які сідають до нього в автомобіль. Святий оберігає від усіх нещасних випадків та небезпек, які можуть виникнути на дорозі.

Не можна забувати про те, що мати ці три іконки на панелі приладів своєї машини недостатньо для того, щоб з вами все завжди було в порядку. Рекомендується перед кожною поїздкою тричі перехреститися та прочитати Отче наш, щоб Святий точно почув ваші прохання.

Джерело