Ці імена носять найнебезпечніші водії — якщо за кермом ці хлопці, поїздка буде ульотною

Любителі адреналіну.

Завжди пам'ятайте, що ім'я наділяє людину різними якостями. Люди мають і хороші риси, і погані, і важливо знати про кожну з них. Чоловіки, наприклад, часто женуться за адреналіном, прагнучи показати перевагу над іншими або просто вразити даму серця, інформує Ukr.Media.

Чоловіки з якими іменами поводяться на дорозі небезпечно і підрізають, аби показати свою "крутість"? Ми з'ясували і ділимося з вами, носії яких імен в зоні ризику як найбільш непередбачувані і небезпечні водії.

Олександр

Одна з переважних рис в характері чоловіка на ім'я Олександр — імпульсивність.

Відкриває наш список небезпечних водіїв Олександр. "Захисник" — так перекладається це красиве і благородне ім'я. Однією з переважних рис характеру такого чоловіка є імпульсивність. Запальний Олександр може бути зразковим водієм, але ніколи не вгадаєте, хто або що виведе його з себе на дорозі, змусивши зробити небезпечні маневри. Володар цього імені не любить ризикувати і наражати на небезпеку близьких, якщо вони знаходяться в салоні автомобіля. А ось в поодинокій поїздці Саша може дозволити собі покататися з вітерцем.

Станіслав

Чоловік Станіслав відрізняється вразливістю і сприймає обгін себе як особисту образу.

Ще один водій, якого на дорозі ви точно хотіли б зустрічати якомога рідше, — Станіслав. Чоловік, названий цим ім'ям, відрізняється вразливістю, тому часто сприймає казуси з обгоном себе як особисту образу і бажає помститися кривдникові, що не завжди позитивно впливає на долю Станіслава і його надмірне самолюбство. Нерідко саме почуття власної гідності змушує чоловіка наражати на небезпеку себе та інших, аби довести, наскільки розвинені у нього рефлекси і як тонко він відчуває автомобіль.

Альберт

Альберт за кермом відчуває себе мало не богом.

Носій цього рідкісного імені теж може виявитися не найправильнішим водієм. Альберт за кермом відчуває себе мало не богом, тому просто не помічає інших автомобілістів. Чоловік думає так: раз він їде на дорогій і елітній машині (а інших авто володар цього імені ніколи не буває), то всі зобов'язані поступатися йому дорогу і пропускати. Егоїзм і одночасно оптимізм змушують Альберта йти на ризик з посмішкою, будучи впевненим, що в цей раз знову нічого поганого не станеться. Але це не найкраща позиція для учасника дорожнього руху.

Віктор

Емоційність Віктора підштовхує його гнатися за адреналіном при будь-якій можливості.

Власник імені Віктор часто робить щось, просто щоб вразити інших. Йому неважливо, буде це емоція позитивна або негативна, головне — виявитися поміченим. Через такий підхід Вітя стає необґрунтовано ризиковим водієм, з яким часом буває просто небезпечно їздити. Емоційність підштовхує Віктора гнатися за адреналіном при будь-якій можливості. Перебуваючи "в хмарах", володар цього імені починає по-особливому цінувати життя. Саме через почуття підвищеної власної цінності чоловік ризикує знову і знову.

Дмитро

Ганяти і підрізати на дорозі Дмитро починає в стані стресу.

Найчастіше ганяти і підрізати всіх інших на дорозі Дмитро починає, коли у нього стрес і він переповнений негативом. Відволікання від турбот і контроль за веденням авто заспокоюють і розслаблюють. Однак ступінь ризикованості поведінки Дмитра залежить безпосередньо від його почуттів. Якщо день видався занадто поганим, володар цього імені поводиться відчайдушно, немов нариваючись на неприємності. Типова гордість змушує чоловіка в уразливі моменти ризикувати життям, хоча є купа інших способів знизити рівень стресу. Але в характері Дмитра присутня якась замкнутість, що не дозволяє цьому хлопцеві легко говорити про проблеми.

Джерело