Ці речі обов’язково варто взяти з собою, якщо ви плануєте автомобільну подорож зі своїм малюком

Під час подорожі з дитиною у машині мають бути усі необхідні речі.

Вирушаючи у подорож на авто з малюком, нам доводиться готуватися у кілька разів ретельніше, і не дивно — такий важливий пасажир "на борту". Крім змінного одягу і великої кількості їжі з напоями, важливо прихопити речі, які з великою ймовірністю знадобляться у будь-якому автомобілі, інформує Ukr.Media.

Шторка

Навіть якщо ви плануєте поїздку у холодний сезон, знадобиться захист від сонця, особливо якщо ваш шлях буде дуже довгим. Деякі мами і тата замінюють шторку на пелюшку, однак економити у цьому випадку не варто — пелюшка часто спадає з вікна, і дитина може у ній заплутатися. Сьогодні є величезний вибір шторок під колір салону зі спеціальним кріпленням.

Подушка

І знову не заощаджуємо на власній дитині, оскільки йдеться не лише про зручність, але й про здоров'я хребта, а особливо — шийного відділу, який у дітей викривляється швидше за все. Крім того, спеціальна подушка під голову допоможе убезпечити малюка у разі різкої зупинки, у такий спосіб він не вдариться головою об двері або спинку сидіння.

Накидки для сидінь

Це є актуальним для власників авто зі світлим салоном або ж чохлами, які швидко забруднюються. У дорозі дитина захоче їсти, і ніхто не знає, чи зможете ви зупинитися у цей момент, чи ні. Малюк може легко забруднити сидіння не навмисне. Якщо ваша поїздка відбудеться у період, коли на дорогах калюжі і бруд, у цьому випадку також варто подбати про придбання спеціальних накидок, які захистять сидіння навіть у тому разі, якщо малюк залізе на сидіння з ногами. Зрештою дитину може просто заколисати, і тут ви вже скажете спасибі собі, що заздалегідь продумали захист для салону.

Тримач для планшета

Під час тривалої подорожі не вдасться обійтися без розваг, і ґаджети — найоптимальніше рішення у даному випадку. Швидше за все, ви візьмете для дитини планшет, а не телефон, оскільки у салоні, що трясеться, та ще й на маленькому екрані, дитина нічого не побачить і лише буде псувати зір. Але давати дитині планшет — така собі ідея, а тому зафіксуйте тримач для ґаджета. Він встановлюється на ніжку підголівника і зовсім не заважає пасажирам на передніх сидіннях.

Джерело