Цікаві способи збадьоритися за кермом, про які можливо ви ще не чули

Прості способи, які додадуть сил в дорозі.

Існує багато методів залишатися бадьорим в дорозі. Але водії-професіонали знають, що в боротьбі з втомою майже не допомагає ні спів, ні нова поза, ні поплескування, інформує Ukr.Media.

Але деякі поради виявляються більш дієві ніж інші. Ось деякі з них, про які можливо ви ще не чули.

Часті зупинки

Водієві не слід довго перебувати за кермом. Регулярні зупинки кожні 2 — 3 години шляху для того, щоб зробити елементарну розминку, а також 15 — 20-хвилинний сон допоможуть уникнути сонливості.

Дихальні вправи

Для того, щоб виспатися і відновити сили необхідно правильно дихати і дати тілу повністю розслабитися. Для цього потрібно відкинутися на спинку сидіння, ноги розташувати паралельно один одному, руки схрестити на грудях, а підборіддя притиснути до грудей. Потім треба закрити та розслабити очі, щелепу, губи та язик, опустити плечі вниз, зробити подих повільним, рівним і глибоким.

"4-7-8"

Додатково розслабитися також допомагає проста техніка дихання "4-7-8". Її суть полягає в тому, щоб 4 секунди спокійно вдихати через ніс, потім на 7 секунд затримати дихання, а потім повільно видихнути через рот протягом 8 секунд. Ця техніка уповільнює серцевий ритм і знижує температуру тіла.

Такі прості поради, допоможуть водієві гарно відпочити під час зупинки та продовжити дорогу з новими силами.

Джерело