CNN знайшла два відео, на яких російські військові відрізають голови українським полоненим — Події

CNN знайшла два відео, на яких російські військові відрізають голови українським полоненим - Події

Фото: RITZAU SCANPIX/REUTERS

У російських соціальних мережах протягом тижня з’явилося два відео, на яких військові РФ жорстоко страчують українських військовослужбовців. Як пише CNN, в обох випадках полоненим українцям відрізають голови.

Перше відео знято найманцями із ПВК «Вагнер». На ньому показані обезголовлені тіла двох українських солдатів, а також знищена військова машина. Голос за камерою повідомляє, що бронетранспортер підірвався на міні, а потім із злісним сміхом заявляє:

– Вони їх убили. Хтось підійшов до них. Підійшли до них і відрізали голови.

За даними російських соцмереж, відео було знято поблизу Бахмуту, однак у CNN повідомили, що не можуть самостійно підтвердити місце зйомки відео.

На іншому відео знято, як російський військовий ножем відрізає голову українському захиснику. На момент початку страти український воїн живий. Полонений кричить, що йому боляче. Росіяни-окупанти коментують страту словами «Працюємо, браття», «Ломай хребет, що, ніколи бошку не різав, н***й». CNN заявив, що справжність та місце зйомки цього відео також не підтверджені.

CNN знайшла два відео, на яких російські військові відрізають голови українським полоненим - Події

CNN знайшла два відео, на яких російські військові відрізають голови українським полоненим - Події

На відео військові РФ відрізають голову українському захиснику. Фото: news.pn

За словами українського журналіста Дениса Казанського, до другої страти має відношення Єгор Гузенко.

— До жорстокого покарання українського полоненого, можливо, має відношення російський окупант Єгор Гузенко (позивний Тринадцятий). Принаймні він на це активно натякає і раніше регулярно закликав до подібних розправ, — написав Казанський.

На відео вже відреагував голова Офісу президента України Андрій Єрмак. Він на своїй сторінці в телеграмі написав, що «за все буде відповідальність та розплата».

Це не перший випадок, коли російські військові жорстоко страчують українських бійців. Так, 6 березня керівник Офісу президента Андрій Єрмак опублікував відео, на якому двоє російських військових розстрілюють українського бійця після слів «Слава Україні».

Джерело