Данилко заступився за Руслану, яку не запросили на Євробачення 2023

Руслана виграла пісенний конкурс у 2004 році.

Український артист Андрій Данилко, відоміший як Вєрка Сердючка, зізнався, як ставиться до того, що на "Євробачення-2023" не запросили співачку Руслану Лижичко. Зірка принесла перемогу Україні на пісенному конкурсі 2004 року. В інтерв'ю музикант висловився, що такий вчинок організаторів дуже дивний. Особливо якщо запрошені артисти, які не мають нічого спільного з конкурсом, інформує Ukr.Media.

Данилко відверто зізнався, що не розуміє, за яким принципом відбувався відбір.

"При всій повазі. Я не розумію, чому є Alyona Alyona, а нема Руслани? Повинна бути якась схема. Хоча, на мою думку, нехай усі беруть участь. Наскільки я чув, то її запрошували, Руслану, на якісь заходи в рамках Євробачення… Вони ж не можуть одне й теж показувати щороку… Звичайно, ти виграла у 2004 році… Звичайно, всіх не можуть, напевно… Але, я кажу… Те, що мені дуже незрозуміло, це коли беруть участь люди, які до цього не мали жодного відношення," — висловився Андрій.

Музикант згадав, як у 2017 році з ним сталося таке. Його не запросили, а зняті з ним відео не прийняли до ефіру.

"Ми знімалися в роликах на Хрещатику. Які, до речі, у нас і, на той час, у РФ, не показали. Бо коли показували ці ролики, йшла реклама. Я думаю: "Для чого це? Стільки грошей "… Дві фрази ми щось сказали", — поділився Данилко.

Джерело