Де та пухкенька дівчинка — як сьогодні виглядає дочка Джона Траволти

Елла Блю Траволта так схудла, що не впізнати!

Часто діти знаменитостей йдуть по стопах своїх батьків, але, буває, що і вибирають зовсім інший шлях. Елла Блю Траволта, 22-річна дочка відомого американського актора, увійшла в першу категорію, адже вона активно пробує себе в ролі актриси. У Елли непогані успіхи. І її вже можна назвати самостійною зіркою. Неймовірно, як швидко мила Елла подорослішала. Начебто недавно фанати розглядали її дитячі фото в соцмережах знаменитого тата. А зараз Елла все частіше з'являється на різних заходах. Сумнівів немає: вона підкорить зіркову тусовку, інформує Ukr.Media.

Як виглядає 22-річна Елла Блю Траволта

Нещодавно Елла відвідала вечірку бренду Neiman Marcus. Дівчина голосно заявила про себе, а тепер інтерес публіки постійно підігріває своїми світськими виходами. Раніше Еллу називали копією батька. А зараз дивіться самі. Чи вгадуються в зовнішності Елли риси Джона Траволти?

Успіхи дівчини в кіно

Звичайно, перші кроки у великому кіно дочки допоміг зробити Джон Траволта. Так, три роки тому відбувся її дебют у фільмі «Отруйна троянда». Це американо-італійський трилер, в якому колегами по знімальному майданчику в Елли були, крім її батька, Морган Фрімен, Кет Грехем, Брендан Фрейзер та інші знаменитості. Непогана заявка на успіх, згодні?

Але сидіти весь час під крилом у тата Елла не хоче. Вона намагається сама пробити подальший шлях в акторстві. Так, скоро Елла зіграє в новому фільмі — незвичайній версії «Аліси в Країні чудес». Події відбуватимуться в Європі. Аліса, яку і зіграє Елла Траволта, зустріне Божевільного Капелюшника Вільяма. Їх чекають пригоди в нічному Будапешті.

Мама б пишалася Еллою

Ми все про тата Елли. Мама б теж нескінченно пишалася дочкою. Але, на жаль, актриси Келлі Престон, матері Елли і дружини Джона, не стало у 2020 році. У неї був рак. Келлі так і не встигла побачити, як тріумфально її єдина дочка почала свій шлях в кіноіндустрії. А Джону доводиться тепер справлятися з роллю батька-одинака.

Джерело