Деркач: Близько 20 водіїв, які застрягли на кордоні з Польщею, просять про евакуацію — Події

Деркач: Близько 20 водіїв, які застрягли на кордоні з Польщею, просять про евакуацію - Події

Фото: facebook.com/serhiy.derkach

На сьогоднішній день близько 20 водіїв, які застрягли на кордоні Польщі та України через страйк перевізників, зголосилися евакуюватися. Про це заявив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Сергій Деркач, передає РБК-Україна.

– Ми вчора оголосили про можливість того, щоб забрати деяких водіїв до України. На сьогодні є близько 20 водіїв, які погодилися і написали про те, що хочуть поїхати в Україну на певний період часів, — заявив заступник міністра, додавши, що їм допоможуть перетнути кордон в обидва напрями. — Коли ми говоримо про повернення водіїв, ми говоримо і про юридичну складову. Ми вас забираємо, привозимо, це однозначно в юридичній площині того, що ви маєте перетнути кордон до України та назад до вантажівки. Це питання ми однозначно юридично маємо вирішувати.

З 6 листопада перевізники Польщі розпочали страйк, який, як вони стверджують, триватиме до січня 2024 року. Після цього вони заблокували три КПП та висунули низку вимог. Також вони погрожували перекрити пункт пропуску «Медика – Шегіні». З початку блокади на кордоні України та Польщі померли вже двоє перевізників.

Джерело