Дитина в авто: які аксесуари стануть в нагоді в салоні

Чим можна обладнати машину, щоб дитині і батькам було комфортно?

Коли в родині з'являється дитина все потрібно обладнати для комфорту малюка. Це стосується не тільки квартири, але і салону автомобіля. Зараз на ринку представлено безліч корисних аксесуарів, які знадобляться кожній автомамі. Чим можна обладнати машину, щоб дитині і батькам було комфортно? Розглянемо декілька корисних аксесуарів, інформує Ukr.Media.

Підголівники

Є підголівники, які одягаються навколо голови. Вони необхідні немовлятам. Перші місяці свого життя діти не можуть самостійно тримати голову. Цей аксесуар допоможе м'яко зафіксувати голову. Також, є підголівник на шию для доросліших діток. Якщо малюк спить в автокріслі, підголівник допоможе зняти додаткове напруження в шийному відділі.

Дзеркало заднього виду

Дітки повинні розташовуватися на задніх сидіннях. Щоб водій зайвий раз не обертався на малюка, можна встановити додаткове дзеркало заднього виду. Його можна відрегулювати і направити на дитину.

Накладки на ремені

Такий аксесуар корисний, якщо на ремені безпеки автокрісла немає спеціальних накладок. Вони захищають від натирання в області шиї і плеча.

Захисні шторки

Захищають від потрапляння сонячних променів. Їх розміщують на бічні стекла, найчастіше біля дитини. Також, у магазинах представлені шторки з улюбленими мультиплікаційними героями.

Захисні покриття

Цим покриттям накривають задню спинку водійського крісла, щоб дитина не псувала його ногами. Також, є захисні покриття на заднє сидіння, яке його повністю накриває.

Органайзер для іграшок

Цей аксесуар допомагає підтримувати чистоту в машині, і тримати всі іграшки в одному місці. Коли малюк захоче пограти, він буде знати де взяти іграшку.

Знак «Дитина в машині»

Коли в машині знаходяться діти, про це треба попередити інших учасників дорожнього руху. Так вони будуть уважнішими на дорозі.

Джерело