Дивні правила дорожнього руху, які актуальні в різних країнах світу

Деякі правила виглядають дійсно дивно.

Особистий автомобіль давно не розкіш, а просто засіб пересування, інформує Ukr.Media.

І як все в цьому світі подорожі на автомобілях по дорогах різних країн регулюються різними правилами.

Про найдивніших ми розповімо в цій добірці.

Данія

У Данії у жодному разі не можна заводити машину, поки ви не перевірите свій транспорт повністю. І під словом «повністю» данський закон передбачає, що ви обов'язково повинні подивитися під машину і переконатися, що там немає сплячої дитини. Цікаво!

Таїланд

У Таїланді співробітники місцевої патрульної служби можуть оштрафувати за водіння без сорочки. Голе тіло тайський закон не терпить, будь то жінка або чоловік.

Мексика

Мексика — єдина країна, де увімкнули функцію здорового глузду і заборонили панночкам фарбуватися за кермом. А щоб їм не було прикро, чоловікам заборонили голитися.

США

У США багато дорожніх правил вже застаріли, але все ще діють. Наприклад, в штаті Пенсільванія водій зобов'язаний сховати машину, якщо вона злякає коня.

А ось в штаті Алабама незвичайний закон здається цілком розумним. Водіям заборонено сідати за кермо босоніж. Таке правило вигадане не просто так — від цього один водій мало не помер. Чоловік не міг вчасно натиснути педаль гальма через те, що вона була дуже гарячою.

Ну і на десерт — в тій же Алабамі заборонено водити машину із закритими очима.

Деякі європейські країни

У Франції, Фінляндії та Іспанії автолюбителям заборонено використовувати таке чудо техніки, як радар-детектор. А в Люксембурзі, Бельгії та Швеції за пристрасть до таких гаджетів можна відсидіти реальний тюремний термін (від 3 місяців до 8 років).

Філіппіни

На Філіппінах борються з заторами як можуть. Автомобілі з номерами, які закінчуються на цифри 1 і 2, не повинні з'являтися на дорогах у понеділок, на 3 і 4 — у вівторок, 5 і 6 — у середу, 7 і 8 — у четвер, а 9 і 0 — у п'ятницю. На вихідні на дорогах можна з'являтися всім.

Австрія

В Австрії є дуже сумнівний для водіїв закон — у країні офіційно заборонені відеореєстратори. Використання цих приладів вважається втручанням в особисте життя.

Джерело