Дизайн передпокою: як підібрати функціональні та стильні меблі

Передпокій — перше приміщення, яке зустрічає гостей та формує враження про квартиру чи будинок. Важливо облаштувати передпокій максимально зручно та функціонально, особливо якщо простір обмежений. Варто раціонально підійти до вибору меблів та не захаращувати вільну площу непотрібними елементами. Крім того, необхідно ретельно виміряти доступне місце у приміщенні, аби правильно підібрати габарити меблів. На сучасному ринку доступно безліч варіантів набору меблевих предметів різної конструкції, розмірів, стилю та дизайну.

Передпокій варто оформлювати згідно із колірною гамою будинку, а також продумати, які меблі будуть найнеобхіднішими у цьому приміщенні. Однак це не всі критерії, які потрібно враховувати. Далі розповімо детальніше.

Які предмети входять у комплект меблів для передпокою

Сучасні виробники здатні задовольнити різноманітні потреби та вимоги споживачів, пропонуючи різнобічний функціонал, конфігурації, дизайн і розміри. Вони надають можливість вибрати конкретний набір меблів з індивідуальним складанням.

Зазвичай функціональний набір меблів для передпокою включає:

  • комоди;
  • шафи-купе;
  • шафи з вішалками;
  • модулі з полицями;
  • дзеркало.

Крім того, існують менш складні та, відповідно, більш доступні варіанти. Кутові шафи, тумби з вішалками, невеликі комоди з дзеркалами або вузькі шафи ідеально підходять для невеликих коридорів. Також важливим елементом є тумба для взуття, вона дозволяє зручно та акуратно розмістити речі і не створювати безлад у передпокою. Сучасні варіанти цього меблевого предмета вражають великим розмаїттям та витонченим стилем, який чудово доповнить дизайн приміщення.

Що врахувати під час вибору меблів у передпокій

Окрім зовнішнього вигляду, важливо ретельно розрахувати розміри меблів, які повинні відповідати габаритам приміщенню. Це особливо важливо при виборі готового гарнітуру. Саме тому важливо виміряти доступну площу у передпокою, аби підібрати оптимальні меблі. Крім того, варто враховувати такі критерії, як:

  1. Розміри і форма: оскільки коридори зазвичай обмежені за площею, необхідно чітко вирішити, де і як розташовуватимуться меблі.
  2. Комплектація: функції гарнітура повинні відповідати всім потребам, тому важливо оцінювати доцільність та вартість різних його компонентів.
  3. Матеріал: основні елементи часто виготовляються з ДСП та металевих деталей, а фасади можуть бути виконані зі скла, металу з МДФ чи ДСП. Вибір матеріалу впливає на якість та довговічність меблів.
  4. Дизайн та колір: найкращим рішенням буде орієнтуватися на загальний стиль і колірну гаму приміщення, щоб створити гармонію дизайну.

Відразу плануйте бюджет та відштовхуйтеся від очікуваної вартості, аби не переплачувати. Сьогодні можна легко знайти бюджетні, проте якісні меблі для передпокою, тому не обов’язково витрачати значну суму за гарнітур.