Дженніфер Лопес виступила зі своєю 74-річною мамою

Всім би бути такими запальними. Особливо після 50!

Одна з найяскравіших зірок сучасності та володарка видатних форм співачка та актриса Дженніфер Лопес запалила на одному зі своїх концертів разом зі своєю мамою, інформує Ukr.Media.

12 грудня на своїй сторінці в Instagram знаменитість виклала відео, зняте під час її виступу. До речі саме в цей день її мамі Гваделупі Родрігес виповнилося 74 роки.

«Люди запитують мене, звідки я беру свою енергію, мій драйв, мої танцювальні рухи. Ну, тепер ви знаєте… Гваделупа… моя матуся… стільки, скільки я себе пам'ятаю, я бачу, як вона танцює. Вона сміється та освітлює кожну кімнату, в якій вона була», — зворушливо підписала відео зірка.

На записі видно, як мама спершу емоційно підтримує Джей Ло перебуваючи в партері і підспівує її хітам, потім артисти з команди зірки виводять її на сцену, тоді і починається їх запальний танцювальний дует. В кінці, звичайно ж, не обійшлося без іменинного торта.

«Ти зробила мене тією, ким я є сьогодні… тобі сьогодні 74, матуся, прекрасна, як завжди, і все ще танцюєш, як підліток… дякую тобі за любов до мене», — написала зірка у своєму Instagram.

Нагадаємо, що самій Джей Ло в цьому році виповнилося 50 років.

Джерело