ДТП на Рівненщині: названо версії трагедії

ДТП на Рівненщині: названо версії трагедії

Місце ДТП у Рівненській області, внаслідок якої загинули 14 людей

Для встановлення причин аварії призначено 18 експертиз, в тому числі автотехнічні та судово-медичні.

Правоохоронці розглядають декілька версій смертельної ДТП поблизу села Верхів у Рівненській області, серед яких — пошкодження колеса вантажного автомобіля. Про це на брифінгу 7 липня повідомив керівник Рівненської обласної прокуратури Андрій Рудницький.

«На даний час розглядаються декілька версій щодо причин цієї трагедії. Перша — це пошкодження колеса вантажного автомобіля, внаслідок чого він виїхав на зустрічну смугу та допустив зіткнення з маршрутним автобусом», — заявив він.

Крім того, за словами прокурора, розглядаються ще декілька версій, в тому числі щодо випуску власником та посадовими особами суб’єктів господарювання технічно несправних транспортних засобів, неуважність водія та порушення ним ПДР, а також обставини непереборної сили.

«Задля перевірки цих версій на даний час вже проведено огляд місця події з залученням фахівців та експертів. Призначено 18 експертиз, в тому числі автотехнічні та судово-медичні. В рамках проведення судово-медичних експертиз буде розглядатись і питання щодо наявності алкоголю у крові водіїв. На даний час допитано свідків ДТП та очевидців… Слідство триває», — наголосив Рудницький.

У поліції зазначили, що усі 14 загиблих ідентифіковані: це жителі Хмельницької та Рівненської областей віком від 20 до 67 років. Наймолодшій жертві — хлопчику, 4 липня виповнилось шість років.

«Серед загиблих — батьки дитини. Вижила в автотрощі лише його 57-річна бабуся — жителька Нетішина. У неї медики діагностували закритий перелом передпліччя, закриту черепно-мозкову травму та забої грудної клітки. Загрози її життю немає. Потерпілу вже допитали слідчі. Все, що вона бачила  — як на автобус їде вантажівка», — йдеться у повідомленні правоохоронців.

Нагадаємо, 6 липня на трасі Городище — Рівне — Старокостянтинів поблизу села Верхів Рівненської області водій автоцистерни виїхав на зустрічну смугу руху і зіткнувся з маршруткою Рівне-Хмельницький.

Внаслідок аварії загинули обидва водії, а також 12 пасажирів мікроавтобуса.

Джерело