ДТП на Рівненщині, в якому загинуло 14 людей, могло статися через пошкодження колеса, — поліція — Події

ДТП на Рівненщині, в якому загинуло 14 людей, могло статися через пошкодження колеса, - поліція - Події

Фото: t.me/Klymenko_MVS

Однією з версій слідства автокатастрофи на Рівненщині, внаслідок якої загинули 14 людей, є розгерметизація колеса вантажівки. Йдеться про автомобіль, який виїхав на зустрічну смугу та зіткнувся з маршруткою. Про це повідомили керівники обласної поліції під час брифінгу.

За даними силовиків, слідчі також розглядають такі версії: випуск на лінію транспортного засобу з технічною несправністю, неуважність водія, порушення правил дорожнього руху або інші непереборні обставини.

— Усі 14 загиблих ідентифіковані: це мешканці Хмельницької та Рівненської областей віком від 20 до 67 років. Наймолодшій жертві, хлопчику, нещодавно виповнилося шість років. Серед загиблих – його батьки. Вижила в автокатастрофі лише 57-річна медик, бабуся хлопчика. У неї діагностовано закритий перелом передпліччя, закриту черепно-мозкову травму та забиття грудної клітки, — йдеться в повідомленні.

Правоохоронці розповіли, що потерпілу вже допитали слідчі. Все, що вона бачила, — як на автобус їде вантажівка. Також встановлено належність транспортних засобів до суб’єктів господарської діяльності, з якими проводяться слідчі дії. Вивчаються документи, виходячи з яких транспортний засіб було випущено лінію.

– Призначено приблизно 18 експертиз, результати яких допоможуть встановити додаткові обставини, включаючи стан водіїв на момент аварії, – зазначили у поліції.

6 липня на Рівненщині автоцистерна зіткнулася з маршрутним мікроавтобусом. Внаслідок аварії загинули 14 людей, серед них дитина. 24 червня у Кривому Розі в районі Термінала зіткнулися маршрутне таксі та фура. Внаслідок аварії постраждали понад 20 пасажирів
Джерело