Два українці, яких у Німеччині зарізав росіянин, були військовими та проходили реабілітацію, — ЗМІ — Події

Два українці, яких у Німеччині зарізав росіянин, були військовими та проходили реабілітацію, - ЗМІ - Події

Фото: t.me/oleksiihoncharenko

Два громадяни України, яких у Німеччині зарізав росіянин, були військовослужбовцями та проходили реабілітацію. Про це 28 квітня заявив народний депутат від фракції “Європейська солідарність” Олексій Гончаренко.

— Виявилося, що вбиті були українськими військовослужбовцями, які проходили реабілітацію в місцевій клініці, — написав він у своєму телеграм-каналі.

Нардеп також опублікував фотографію, вочевидь, стихійного меморіалу на місці вбивства. На ній можна побачити світлини двох чоловіків, на яких написано імена Володимир Козін та В’ячеслав Безуглий.

Журналіст Андрій Цаплієнко написав, що вбивця українських військовослужбовців — “місцевий Z-патріот, який відкрито підтримував російську агресію і демонстративно носив нашивки з Z-символікою”. Чоловіки “мали серйозні поранення кінцівок і не могли повноцінно захищатися”.

Водночас міністр внутрішніх справ Баварії Йоахім Херрманн заявив, що наразі не має “переконливих вказівок на те, що це, так би мовити, відображення конфлікту між Росією та Україною», пише BR24.

— Є свідчення про те, що трьох чоловіків бачили разом раніше. Є ознаки того, що всі вони вжили велику кількість алкоголю. Це все потрібно уточнити, — додав глава МВС Баварії.

Поліція Баварії розповіла на своєму офіційному сайті, що 57-річного росіянина заарештовано.

27 квітня поліція Баварії та німецькі ЗМІ повідомили, що в містечку Мурнау росіянин зарізав двох українців біля торговельного центру. Один помер на місці, а другий — в лікарні. 57-річного підозрюваного — громадянина Росії та Німеччини — затримали вдома. Загиблим було 36 та 23 роки. У лютому у Німеччини внаслідок нападу підлітків загинули два юні українські баскетболісти Артем Козаченко і Володимир Єрмаков. 
Джерело