Думка експерта: Чому принцеса Шарлотта ніколи не носить штани в громадських місцях

Штани — не для королівських дітей.

Маленька принцеса Шарлотта, безумовно, одна з найчарівніших і знаменитих дітей у всьому світі. У свої 3 вона вже нагадує справжню модницю, адже її вбрання копіюють батьки для своїх дітей навіть за межами Великобританії. Ах так, варто також враховувати і той факт, що вона ще приносить своїй країні $4,3 мільярда, інформує Ukr.Media.

Але є одна річ, яку багато шанувальники британської королівської сім'ї помітили в моді Шарлотти. Вона завжди носить красиві сукні, а ось штани — ніколи.

Штани — не для королівських дітей.

Дизайнер дитячого одягу Рейчел Райлі, яка одягає принца Джорджа, розповідає, що вбрання контролює герцогиня Кембриджська.

Райлі розповіла, що Кейт віддає перевагу традиційний стиль в одязі для своєї дочки, оскільки вона повинна виглядати "поза часом". Вона сказала:

"Причина, по якій я розробляю такі дизайни для одягу, в тому, що діти з королівської сім'ї повинні носити прості речі. Це потрібно для того, щоб потім, дивлячись на фотографії, не можна було сказати, що одяг застарілий".

Райлі також розповіла, що сім'я герцога і герцогині Кембриджських дуже традиційна і любить класичний одяг, а не той, на який просто повинні звернути увагу.

Тим не менш, незважаючи на те, що Кейт вибирає для Шарлотти сукні для всіх публічних заходів, не виключено, що вдома вона носить зручні штанці. Адже Сама герцогиня не раз була помічена в джинсах!

Принц Джордж ніколи не носить штани, але це вже не примха його мами. Майбутній король слідує суворому правилу протоколу, згідно з яким королівські хлопчики не можуть носити штани до моменту, коли їм виповниться 8 років. І все ж, одного разу правило було порушено, коли принц Джордж з'явився в брючному костюмі на весіллі у Гаррі і Меган.

В штанах чи ні, діти в королівській родині завжди виглядають чудово! Ви згодні?

Джерело