Ексголові Верховного суду Князєву знову зменшили суму застави — Події

Ексголові Верховного суду Князєву знову зменшили суму застави - Події

Фото: censor.net

Ексголову Верховного суду України Всеволода Князєва залишили під вартою ще на два місяці. Водночас йому вкотре було зменшено розмір застави — з 20 млн грн до 18,168 млн грн. Про це повідомляє пресслужба САП.

На засіданні у вівторок, 30 січня, слідчий суддя Вищого антикорупційного суду підтримав позицію прокурора САП та продовжив дію запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою ексголові Верховного Суду Всеволоду Князєву. Строк дії запобіжного заходу — до 29 березня 2024 року. У разі внесення застави на підозрюваного буде покладено низку процесуальних обов’язків.

Всеволода Князєва було затримано 15 травня за звинуваченням у отриманні хабаря у розмірі 2,7 мільйона доларів від олігарха Костянтина Жеваго за сприятливе рішення судової справи. Звинувачення також висунуто його адвокатському співучаснику. Пленум Верховного суду висловив недовіру Князєву, позбавивши його статусу голови.

5 грудня ВАСУ продовжив утримання під вартою колишнього голови Верховного Суду Всеволода Князєва у СІЗО ще на два місяці та зменшив розмір застави з 35 до 27 мільйонів гривень. Залог зменшують вп’яте, спочатку він був 107,3 млн гривень.

Князєв, якого підозрюють у хабарництві, розлучився з дружиною. Рішення ухвалено Центральним районним судом міста Миколаєва 16 січня.
Джерело