Ексголову Верховного суду Князєва зупинили в авто недалеко від кордону — Події

Ексголову Верховного суду Князєва зупинили в авто недалеко від кордону - Події

Фото: facebook.com/Всеволод Князев

Ексголова Верховного суду Владислав Князєв був зупинений  поблизу села Солотвино на Закарпатті неподалік кордону з Румунією. Про це повідомляють «Українська правда» з посиланням на співрозмовника в правоохоронних органах та журналіст Віталій Глагола. 

Повідомляється, що Князєв знаходився на контрольному посту в автівці, де він їхав пасажиром. Під час спілкування з прикордонниками він зазначив, що прибув з метою відпочинку.

— Поверхнево нічого не знайшли. Паспорта закордонного візуально не бачили. Поглиблено не оглядали, боялися конфлікту. Вів себе нормально. Передали поліції, говорив що їхав на відпочинок в Солотвино. Йому порекомендували залишити межі Закарпатської області, — розповів Глагола з посиланням на джерело в ДПСУ.

15 травня 2023 року Князєва затримали за обвинуваченням в отриманні хабаря у розмірі 2,7 мільйона доларів від олігарха Костянтина Жеваго за ухвалення сприятливого рішення у судовій справі. Аналогічне звинувачення також було висунуто його співучаснику адвокату. Пленум Верховного суду висловив недовіру Князєву, позбавивши його посади голови. 31 січня 2024 року колишнього голову Верховного суду було звільнено зі слідчого ізолятора під заставу. За час слідства заставу Князєву зменшували сім разів. 27 травня колегія суддів Вищого антикорупційного суду  звільнила Князєва від носіння електронного браслета, бо у нього «по шість годин на день немає світла». 
Джерело