​​Екснардепу Корнацькому суд обрав запобіжний захід — Події

​​Екснардепу Корнацькому суд обрав запобіжний захід - Події

Фото: glavcom.ua

26 червня слідчий суддя ВАКС застосував запобіжний захід у вигляді 900 тис. грн застави до народного депутата VIII скликання, підозрюваного у незаконному отриманні 914 тис. гривень компенсації за оренду готельного номера у столиці. Про це повідомляє пресслужба САП.

— Також на підозрюваного покладено процесуальні обовʼязки, серед яких: прибувати за кожною вимогою до детектива, прокурора та суду; повідомляти детектива, прокурора та суд про зміну місця свого проживання та місця роботи; утриматись від спілкування зі свідками у справі, — йдеться у повідомленні.

13 червня колишньому українському нардепу Аркадію Корнацькому повідомили про підозру в незаконному отриманні понад 900 тисяч гривень компенсації за оренду житла. САП не називає прізвище нардепа, проте агентство «Інтерфакс. Україна» зазначає, що йдеться про Корнацького. Чоловіка повідомили про підозру у незаконному отриманні 914 тис. гривень компенсації за оренду готельного номера у Києві. 16 березня Вищий антикорупційний суд України визнав невинуватим народного депутата Юрія Камельчука у справі про недекларування квартири та кредиту. 
Джерело