Експерти назвали 9 найбезпечніших автомобілів, які можуть урятувати життя

ТОП створено на основі багатьох краш-тестів, які було проведено у 2020-му році.

Західні експерти провели безліч краш-тестів у 2020 році, за підсумками яких назвали найбезпечніші автомобілі. Ось список кращих автомобілів, інформує Ukr.Media.

Audi A3

Сімейний хетчбек Audi особливо добре зарекомендував себе серед дорослих пасажирів. Також він продемонстрував здатність захищати людей різного росту від серйозних травм.

Seat Leon

Leon має ту ж платформу, що і A3, і тому має аналогічні показники. При цьому автомобіль краще впорався із захистом дорослих пасажирів, незважаючи на майже ідентичні коментарі про захист від травм.

Volkswagen ID.3

Електромобіль Volkswagen добре зарекомендував себе в запобіганні травм пасажирів, але також був відзначений тим, що не заподіяв надмірного збитку аварійному бар'єру.

Toyota Yaris

Yaris показав хороші результати в усіх напрямках і отримав максимальні бали за захист критично важливих частин тіла в тесті на бічний удар.

Honda Jazz

Цей невеликий автомобіль продемонстрував стабільну пасажирську кабіну під час фронтального тесту зі зміщенням. Захист пасажирів, у цілому, був хорошим, але захист грудей водія був оцінений як слабкий.

Mazda MX-30

Електромобіль добре проявив себе в захисті дорослих пасажирів, де він набрав 91%. Вищі бали він також отримав при випробуванні з боковим бар'єром і ударом у стовп.

Land Rover Defender

У цілому, захист авто на високому рівні, але оцінка захисту стегнової кістки була знижена.

Kia Sorento

Центральна подушка безпеки, захист від травм і система допомоги водієві були високо оцінені. А ось захист грудей і правої стегнової кістки водія було оцінено як слабкий.

Isuzu D-Max

Автомобіль відзначився високою безпекою пасажирів у ході лобового випробування зі зміщенням, а також отримав низьку оцінку за те, як він взаємодіє з іншими транспортними засобами при аварії.

Джерело