Федоров закликав українців збирати FPV-дрони вдома та розповів як — Події

Федоров закликав українців збирати FPV-дрони вдома та розповів як  - Події

Фото: facebook.com/mykhailofedorov.com.ua

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров закликає українців активніше наближати перемогу України у війні з РФ та збирати FPV- дрони вдома. Для цього потрібно пройти безкоштовне навчання, розповів Федоров у Facebook.

– Українці постійно створюють круті ініціативи, аби допомогти Силам оборони. Хочу розповісти про одну із них – проект «Народний дрон» від Victory Drones фонду технологічної допомоги Dignitas. Це інженерний курс, який навчить вас, як вдома зібрати 7-дюймовий FPV-дрон. Під час навчання отримаєте доступ до лекцій, будуть Zoom з лекторами, перелік компонентів та мастхев інструментів та матеріалів, які потрібно придбати, а також доступ до спільноти інженерів, де можна радитись та ставити запитання.

Збираєте FPV — відправляєте інструкторам Victory Drones. Після цього безпілотник проходить перевірку якості збирання та випробування з вагою. Якщо тест успішний – дрон передадуть військовим. Старт курсу кожні два тижні. Навчання повністю безкоштовне, – розповів він.

Федоров зазначив, що учасники курсу вже передали військовим понад 100 безпілотників. Загалом понад 80% з них надійшли на перевірку до інструкторів Victory Drones у хорошому робочому стані, решту треба було дещо доопрацювати. За словами міністра, це дуже високий показник для пілотного збирання. Приєднатися до проекту та зареєструватися можна за цим посиланням.

Міністр оборони України Рустем Умеров заявив, що у новому та найбільшому пакеті допомоги Україні від Великобританії принаймні 200 мільйонів фунтів призначено для виробництва бойових дронів. Наприкінці грудня у Туреччині успішно провели перший політ безпілотника-невидимки з українським двигуном. Він пролетів понад годину зі швидкістю близько 280 кілометрів на годину.
Джерело